Zboží za dobrou cenu a skladem
Dopravce, který každý den zkoušel balík dostat do alzaboxu.A když jsem tam volal proč nedorazil, tak při se tam nevejde a to zkoušel celý týden.Asi myslel že se balík druhý den scvrkne.Na mou žádost poslali do výdejního místa a já přivolal dost peněz, příště si to nechám raději poslat na adresu.
