Hlavička stránky
Logo obchodu KLARA ROTT

KLARA ROTT

99 % spokojených zákazníků

442 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 1 225 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

lucie.koprivova17před 2 lety
Doporučuji obchod

Make up Půvab

Nahlásit
Nahlásit recenzi
hmitickapřed 2 lety
Doporučuji obchod

Úžasná přírodní bio kosmetika. Mám velmi citlivou pleť a produkty mi moc vyhovují. Make-up je třešničkou na dortu.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
moravkovapřed 2 lety
Doporučuji obchod

Každá pleť, i ta velmi problematická, je pohlazená těmito výrobky. Moc děkuji, že jste na trhu.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
pa.hajkovapřed 2 lety
Doporučuji obchod

Kvalitní zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
vlckovapřed 2 lety
Doporučuji obchod, ale...

Bohužel jsem se po použití zakoupenych vzorků komplet osypala. To se mi ještě nikdy v takovémto rozsahu nestalo. Věřím že máte kosmetiku kvalitní. Ale přiznávám že mi to dost překvapilo a nemile pokazilo adventní neděli.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 2 lety
Doporučuji obchod

Vynikající přírodní kosmetika

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 2 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
drncovapřed 2 lety
Doporučuji obchod

Vše vždy probíhá O.K

Nahlásit
Nahlásit recenzi
lada.berkovapřed 2 lety
Doporučuji obchod

Sprchový gel a šampon používá manžel, s produkty je velmi spokojen.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
annadpmppřed 2 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
paulusovajanapřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Rychlé dodání.

Koupila jsem si dvouslozkové antiage sérum a tonikum Klid. Prvních par dní jsem byla spokojená, ale pak se mi začalo dělat akné, ztvrdlé a hluboké bolaky a celá pleť mi zpórovatela. Takže jsem přípravky musela odložit a léčím, ale jde to pomalu ale lepší se to. Za mě bohužel vyhozenych spousta peněz.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
okominkova94před 2 lety
Doporučuji obchod

Kvalita produktů Rychlost doručení Zákaznický servis

Lehce cena, protože produkt vydrží opravdu jen měsíc - používám krém “Nádech”

Nahlásit
Nahlásit recenzi
tereza.svozilovapřed 2 lety
Doporučuji obchod

Kvalita, rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Magduska.Npřed 2 lety
Doporučuji obchod

Make up je moc příjemný na pleti, splyne s Vaší pokožkou jako druhá kůže a po lehkém zapudrování drží krásně celý den. Nevytvoří efekt masky.

Je to přírodní make up a překvapila mne jeho parfemace. Voní po bylinkách, ale dost štípal po nanesení kolem očí. Dost mi slzely. Make up je skvělý, ale už bych si ho z tohoto důvodu nepořídila. Cena také není nejnižší, ale to se dalo od přírodního produktu očekávat.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
marcelamolitorova510před 2 lety
Doporučuji obchod

Ještě jsem nezkoušela

Nahlásit
Nahlásit recenzi
barbora.knoblochovapřed 2 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání, kvalitní produkty

Nahlásit
Nahlásit recenzi
hhbotapřed 2 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
bezdickovahpřed 2 lety
Doporučuji obchod

Děkuji. Přípravek je příjemný, účinný, a ani mně, která mám alergie na většinu kosmetiky, nedělá problém. Je výborný

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Dagmarpřed 2 lety
Doporučuji obchod

Voňavá, úžasná Kosmetika

Nahlásit
Nahlásit recenzi
veronika.vidovapřed 2 lety
Doporučuji obchod

Výborné produkty. Kupuji opakovaně.

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

GLSZásilkovna (na adresu)

Výdejní místa

ZásilkovnaGLS ParcelShop

Kontaktní údaje