Sehnala jsem to, co jiný obchod již delší čas nenaskladnil. Absolutní spokojenost .. Děkuji :)
Maličkost - záruka do 9/23, ale to není nic špatného, Obchod je celkem fajn a je vidět , že se bude dál rozšiřovat. Takovéto obchody je třeba podporovat, v lekárně to fakt nekoupíte, at se jedná o dávku či cenu..
