Vždy zboží nejrychleji dostanem. Do Modřic už nepojedeme. Náledí na parkovišti. Pám málem u pad. Neprofesionální
Vždy jsme alkohol vyzvedli na Malé Americe u p. Jakoubkové. Velice profesionální jednání. V Modřicích to není profesionální. Před budovou náledí a pán málem spadl. Paní ,ktrerá alkohol prodává je velice nepříjemná.
Řekla mě ,že se nebude platit na prodejně ale předem E shop. Myslíme si že to není v pořádku. Alkohol kupujeme u této firmi několik let a ne malé množství. U p Jakoubkové příjemné jednání.Parkoviště bylo blízko a bez problému jsme nakoupili. Pro alkohol si jedeme a tak si myslím, že ho můžeme i zaplatit na prodejně. Nevím kde je problém. U p Jakoubkové není parkoviště. Bohužel. Kupujeme velké množství alkoholu ,tak jsme volili Modřice ale tam už nepojedeme. Když u Vás nakoupíme ,tak u paní Jakoubkové ale raději po flašce, protože nemůžeme těšké věci tahat. S pozdravem Amacherová
