Super obchod, pomůžou při zapojování rádia a při každém problémů rychlá odpověď na mail..
Profesionální jednání. Nefuntoval mi CANBUS, druhý den jsem měl nový...fakt masakr.
Taky mám zkušenost s reklamací, přestala mi jít obrazovka, poslal jsem na reklamaci a do týdne jsem měl úplně nové rádio.
Opravdu doporučuji
Nic mě nenapadá, ve všech směrech profesionální jednání.
