Skvělou komunikaci, rychlost dodání, výborné balení, krásný kvalitní produkt.
Vůne je nádherná, ale ve velkém balení hodně intenzivní. Bohužel se mi to sešlo s prémiovým propuknutím jarní pylové alergie (dosud jsem měla jen na kočky), ale za to výrobce nemůže!