Rychlost, dodání, komunikace
Povlečení krásné i kvalita materiálu snad bude ok. Jen u prosteradla není gumicka po cele délce, ale to je problém výrobce, ake mohl být uveden. A lahvicky taky nic moc plast. Hrníčky pěkné..menší.
Zobrazit reakci obchodu ARIAshop.cz