pěkné moderní oblečení a obutí na MAX 2 roky. Spolehlivé a včasné dodání objednávky. Korektní vyřízení (za asi 7 roků jediné) reklamace zboží.
Barevné prádlo, zejména trička, pouští i po několikátém praní barvu, je nutné je tedy prát "v ruce". Špatně. 3 položky zboží z posledního zaslaného katalogu, které jsem chtěl objednat, nebyly k prodeji - na skladě - k dispozici. Špatně. Naštěstí objednávám online. Představa, že objednávám z katalogu formulářem, kde tyto info nejsou, mě docela děsí.
