Registrovaný uživatelpřed 10 lety
Vše ok, rychlost
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Vše ok, rychlost
velká nabídka, rychlé dodání, platba Pay-U.
První nákup, ale nevidím důvod nedoporučit.
Bez problémů vše v pořádku.
Výbroná komunikace .... Doporučuji !!!!