Všechno proběhlo v pořádku, informovanost o produktu, cena.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Popelnice vypadá kvalitně, dobrá cena
Porovnávala jsem ceny na ostatních e-shopech a tady mi to i s poštovným vyšlo úplně nejlíp nikdy jsem neviděla větší sortiment a vše mají hezky popsané zboží přišlo kvalitně zabalené protože i když jsem se i když jsem se bala že se cestou rozbije jelikož jsem si objednala křehké květináče zabaleno bublinkové fólii a bez jakéhokoliv poškození jsem spokojená
Skvělá komunikace, potrebovala jsem pomoct s rozměry a vše mi vysvetlili, nikdy jsem nezažila přijemnější jednání.
Na strankach je sice napsano ze to muze mít zpozdeni, ale doslo to do tydne, coz me prekvapilo
ve zkratce zadny problem
doporucuju VŠEM !!!
13.5.2022 jsem objednala květniky ani po 3 telefonatech a emeilu že už zboži odešlou nic nepřišlo ted už ani neberou telefon.Penize jsem hned poslala a tim to asi skončilo jsem zklamana.
Bezproblémové dodání objednávky, solidní cena
Muzu tento eshop doporucit, velmi dobre zabaleno ze neslo ani rozbalit:). Dekuji K.J
Nabidka kvalitniho naradi, rychle dodani na adresu, komunikace
Výdejní místo označeno cedulemi, moc milý pán u výdeje. Cena super!!
Velky vyber plastovych kvetinacu za dobre ceny, doruceni zasilkovnou. Vse v poradku
21 dní !! a stále nemám zboží doma, minulí týden 1.6. zboží předáno dopravci a zboží stále nikde! asi to jede přes Austrálii, když jsem vše objednával tak jsem si kontroloval zda je zboží skladem. Vše jsem si ověřil telefonicky a paní mi řekla ano to co je skladem se nebude čekat, zboží stále nikde !! Firma se nemůže zlobit za hodnocení z mé strany, ale už nikdy si zboží neobjednám.
Rychle dodani nadrozmerne zasilky, kvalita za dobrou cenu
Zbozi souhlasilo s popisem. Spokojenost
Dobře zabaleno, cena, rychlost
Nákup proběhl v pořádku a příznivé ceny.
Zboží přišlo s velkým zpožděním, ale splnilo očekávání.
Na dodání závěsných květináčů jsem čekala 29 dní, na e-mail sice odpověď přišla, ale velmi strohá (bez pozdravu a podpisu). V dnešní době velmi neprofesionální jednání.
Zobrazit reakci obchodu garlist.czRychlá odezva, hezky udělané stránky velmi přehledné, Rychlá doprava
Velmi milé jednání a rychlá odezva obchodu. Děkuji
Vše v poradku, zbozi mi prislo rychle a strasne prijemna komunikace. Vyber je opravdu veliký a kdyz jsem potreboval s necim pomoct tak nebyl problem
Kvalitní nářadí, rychle doruceni na adresu