Výběr zboží. Pěkně zabalené.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Kvalitu zboží,předvedeni,balení….
rychlost
dopravce příliš nekomunikuje při dodání, naštěstí se přihlásí soused že má balíček. To je u GPD vždy trochu problém...Je to škoda, protože se jedná o nemalé hodnoty skryté v balíčku...
Špatná komunikace s dopravcem
rychlá reakce
Spolehlivost obchodu, kvalitu zboží a především dokonalé seznámení s produktem jak při jeho prezentaci v Módě bez mola, tak i v popisech zboží na e-shopu.
Hezké zboží a rychlost dodání
Celkový přístup /opakovaně!!!!!!/ Moc chválím a děkuji.
profesionální přístup
velmi solidní jednání
vcasnost vyrizeni objednavky
Jak nabídku, tak rychlost poslání
rychlost jednání
svetřík nedošel pro vadu , kterou jste mi dopředu oznámili. Za to děkuji a vážím si takového jednání .
Vstřícné a slušné jednání, v případě vrácení zboží ochota a rychlé vyřízení.
Nemám špatnou zkušenost. Objednám často a vždy bez problému:).
Krásné a kvalitní zboží. Příjemná komunikace.
vše, naprostá spokojenost !!!
Komunikace, profesionální poradenství, ochota vstřícnost, zboží opravdu prvotřídní, nádherné,kvalitní. Rozhodně zde budu nakupovat dál. Tohle je obchod na vysoké úrovni a mrzí mě jen to, že jsem ho neobjevila dříve
Srozumitelné popisy, perfektní s rychle dodani
Těším se na každý čtvrtek na Módu bez mola a na rady a inspirace.
Všechno, co jsem si objednala bylo kvalitní a nosím :-)
Škoda, že není obchod i v Praze, abych si mohla všechno vyzkoušet. Zatím se bojím nakupovat bundy a kalhoty... I když je všechno krásně popsané.
způsob balení, rychlost dodání, dáreček
