bohužel nic
zeptal jsem se vašeho rádce jestli je bezpečnostní pás pro psa do vozu Volvo, bylo mi řečeno že je universální, tak jsem ho zakoupil. Bohužel jde pouze zapnout, ale vypnout už ne. Před několika dny jsem vám psal reklamaci a doposud mi od vás nepřišla žádná odpověd. Je mi líto že se takto chováte ke svému zákazníkovy. Jsem zvědav jak zareagujete na tuto zprávu Poláček.
