kvalita a vzhled výrobků
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Kvalitní zpracování
oblečení tecnostretch a softshell
nové vzory bund
Krásné a slušivé věci co opravdu dlouho vydrží, příjemné materiály a pohodlné střihy. Navíc šité v Čechách, což je za mě další plus.
Ceny jsou vyšší, ale vzhledem ke kvalitě je to úměrné, takže to není v pravém slova smyslu mínus
- rychlé odeslání po domluvě ještě v týž den
- vyšší ceny, ovšem většina oblečení rostoucí a opravdu vydrží 2, někdy i 3 velikosti
- čepice, které sedí na hlavě a ani se nehnou!
Prodyšnost materiálu. Máme tyto softshellkwy opakovaně.
Dole na nohavici všitá guma, to dělá ty kalhoty nehezké. Opakovaně rozpáráme, ustřihneme, zašijeme a nosíme volně.
rostoucí střih a funkčnost a hezké neokoukané materiály
Rychlé odeslání
Kvalitní výrobky
Hezky sedí i na hubenější děti
Ráda nakupuji opakovane
Skvělý materiál, syn si všechno hned oblibil
Krásně ušitá čepička, kvalitní materiál. Holčičce se líbí a moc jí sluší.
Kvalitu
- kvalita
- krásné oblečení
- velikost sedí
Kvalitní zboží
Rychle dodání
Komunikace obchodu je skvělá a věci jsou perfektní!!!
Všechno materiál, střihy, barvy, kvalita, celých skoro 9 let co nakupuji
Vsechno je tam super. Super veci, paní vi co prodávají a dokážou poradit.
Klasická kvalita věciček, výjimečně i rychlé zpracování objednávky a doručení.
Rychlost obchodu...
Rychlost dodání, hezké zboží.
Materiál
