Materiál, střih, zpracování, vše je perfektní, ale....
Jak jsem již komentovala, velikostní tabulka je pro mě nicneříkající. Koupila jsem vestu 3-5roků, vnuk má 2 a půl roku a vesta je mu tak akorát. Jestli by nestálo za zamyšlení, upravit velikostní tabulku. Organizujeme plavání pro veřejnost a několik maminek mi řeklo, že je tato skutečnost odradila od objednání.
