Vstřícnost
Cenový nárůst
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Vstřícnost
Cenový nárůst
Rychlost, komunikace.
Objednával jsem zboží ze zaslaného e-mailu, ve kterém byli avizovány jarní slevy. Bohužel u zboží co jsem objednával jsem jarní slevy nenašel. Dokonce tam byli ceny o několik stovek dražší než asi před měsícem, kdy jsem poprvé letos začal hledat kde a za kolik nakoupit. termín mám posunutý, takže dávám že zboží ještě nepřišlo, ale ne Vaší vinnou.
Všechno! Odebírám již několik let a vše je super.
Vstřícnost paní, která objednávku přímala. Paní byla ochotná, poradila a vše vyřídila. Prostě je to člověk na svém místě.
Bohužel nevozí s sebou manipulační vozík. Zákazník tak nemá možnost umístit palety na určené místo.
Rychlou dodávku
Paní, která vyřizovala moji objednávku byla velmi ochotná.
Stále rostoucí cena pelet. Takže příští nákup u firmy s nejzajímavější cenou.
Musím pochválit pana řidiče co přivezl brikety. Perfektní spolupráce.
Ochota
rychlost
Velmi rychlé dodání objednaných pelet
Výborná komunikace a brzké spolehlivé dodání
Rychlost dodání.
Web a platba jde rychle.
Zatím se mi nikdo neozval, kdy mi peletky přivezou.
Kvalita, doprava,rychlost, komunikace
daji den předem vědět pomocí sms
po objednání neduším termín dodání
Po třech závodech vaším zbožím jsem vždy měl čas dodání plus minus 30 minut dnes jsem musel doma čekat od 10 ráno do 15 odpoledne kdybych neměl volno tak to na odpolední nedám. Pelety přišli úplně jiné než jsem oblednal objednal .Zvažuji vrácení zboží.
Jsem velice spokojen,dobrá cena,rozvoz až do domu,velmi dobře hoří,málo popela.
Napsal jsem a se snažil kontaktovat jestli mi pomůže cisterna nemůže do ulice nikdo se neozval