Nádherný design, koupila jsem v bílé barvě, snadné digitální ovládání, velká nádoba, akorat pro celou rodinu. Na pečení kroket, hranolek, zeleniny, masa. Kolac jsem v nej ještě nepekla, taky vyzkouším
Jediný, co mi zatím nešlo udělat, je predsmazeny květák. Davala jsem ho tam po 10 min, 3x a obal nic :D ale zatím jsem nezkusila řízky v trojobalu, co to udělá.
Zobrazit reakci obchodu TESLA