Nelze takový obchod pochválit, když mi nechtějí prodat bezpečnostní zámek. S tím ovšem půjdu na příslušné úřady
Neřídí se toho náš zákazník, náš pán. Je to nejhorší obchod. A je potřeba na takové hajzly podat stížnost
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Nelze takový obchod pochválit, když mi nechtějí prodat bezpečnostní zámek. S tím ovšem půjdu na příslušné úřady
Neřídí se toho náš zákazník, náš pán. Je to nejhorší obchod. A je potřeba na takové hajzly podat stížnost
Nejnižší cena, velmi rychlé dodání, kvalitní zboží. Super!
Místo vyobrazené vložky zámku FAB,dodána náhrada,jíný zámek asi Čína
komunikace
Dobré ceny,rychlost dodání,komunikace.
rychlost
nabídku arychlost
nic, plná spokojenost
jednoduché a rychlé
Vše fungovalo tak má
bzdeme reklamovat, nefunguje
Ochotu a rychlost vyřízení.
vse, pristup a rychlost
Rychlost, komunikace
rychlé vyřízení objednávky
Zboží odpovídalo popisu
Dlouhá doba od objednání do připravení zboží k odběru. Přitom psali, že zboží je skladem
To že od informace o přijetí objednávky už se obchod neozval.
pořídil jsem, co jsem potřeboval. Navíc zámek i nainstalovali.
Dostali jsme zboží jiné, než jsme si objednali.
Vstřícnost obchodu.
Je to jiz tyden a zbozi neprislo.