Odporný obchod prodavači se na vás dívají jak na vraha poprosíte je o radu hned vás odpálkuji ani nechtějí a ani jse jim nechce prostě katastrofa ! Když je prace nebaví nebaví jich prace z lidmi ať dají výpověď tyká jse to prodejny Frýdek Místek Fryda
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Naštvalo mě že jsem si koupila adventní kalendář FILL YOUR HEART WITH JOY a nedostala jsem slevu 100 Kč takže jsem platila 400 Kč
Nechápu kdo nařídil aby paní u kasy vybírala peníze u zákazníků na potravinářskou banku.Vždyd je to pro prodavačku trapné a to samé pro zákazníky.Když uz..Tak ať si tam instalují kasičku a každý si tam anonymně da kolik chce.A ne ze ve frontě kazdej kouká jestli někdo da nebo nedá a kolik da.Fak stupidní přístup vedení DM.
DM je můj nejoblíbenější obchod vůbec. Kvůli některým výrobkům jsem schopná jet pár kilometrů dál, jen abych nakoupila u nich. Mám ráda hlavně sortiment potravin, ale nakupuji tam i drogerii a kosmetiku.
Mám aplikaci DM a používám ji roky. Vždy jsem používala jejich kupóny, měli to skvělé zmáknuté. Dnes jsem byla nakoupit a všimla jsem si nemalého navýšení cen některých výrobků. To jsem ještě snesla, ovšem u pokladny říkám paní, že je konec měsíce, ať mi načte kupón na 10násobek. A ono nic, paní mi řekla, že musím mít nákup min za 800Kč, abych mohla kupon uplatnit. Takže zvýšené ceny a zhoršení podmínek v aplikaci. Upřímně nevím, jestli jsem víc naštvaná nebo zklamaná, DM je moje srdcovka.Tímto chci sdělit managementu těchto prodejen, že už to při potřebě nakoupit drogérii nebo kosmetiku nebude vždy cesta do dm drogerie, ode dneška je mi jedno, kde nakoupím. Možná vám úbytek jednoho zákazníka nepříjde jako problém, ale nevadí, já jednám sama za sebe a určitě na tuto skutečnost upozorním své známé. Stává se z vás běžný, tuctový obchod a je to obrovská škoda.
Přístup zaměstnanců
Bohužel kvalita nabídky se každým měsícem horší. Cokoli, na co je člověk zvyklý a je kvalitní, neustále odebírají, a nakonec už často neobnoví.. např. Roibos, který je k dostání už jen na webu; aktuálně je to Šeříková aviváž od Jelena nebo Ecover tablety do myčky; a v regale, aby zaplnili místo, dají větší a menší balení FeelEco. A celkově různorodost nabídky šla rapidně dolů:-(
Vstřícnost personálu ochota výrobky mám z dm ráda
Tam kde jsou samoobslužné pokladny mě to otravuje nerada tam chodím zdržování.A ani si nerada nákup sama markuji přes aplikaci vadí mi ten nátlak, který je na nás vyvíjen ze strany prodavačů je mi jasné že ten nátlak je od vedení nadále budu chodit tam kde je kontakt a porada kolikrát jsem díky pokladní nakoupila víc je škoda že tenhle doplňkový prodej zaniká
Byla jsem v prodejně v Neratovicích poprvé a mile mě překvapila paní prodavačka Pavlína, velice milá a ochotná, poradila mi a pomohla mi vyřešit můj nákup a problém, je to opravdová profesionálka ve svém oboru. Do prodejny se budu určitě vracet a nakupovat právě tam.
Zboží.ceny přijemne prodavačky ochota poradit se zbožim brno campus
Výběr zboží
Prodejna DBK BUDEJOVICKÁ
Arogantní, povrchní a protivné prodavačky.
Neví podrobnosti o bodech z konta a když jim to sdělí zákazník,oni odpovědi,že o tom vůbec neví.
Když je zákazník u pokladny,dělají obličeje na malé děti,místo toho,aby se skutečně věnovaly zákazníkovi,který zrovna platí.
Velmi nepříjemný dojem mám z této prodejny a stokrát raději půjdu do jiného řetězce drogerie.
Levná ale kvalitní kosmetika
Dm proteinové tyčinky-MILUJI JE!
Super vůně
Předražené potraviny
V rámci objednávky fotek nebyla uvedena doba výroby a datum předběžného dodání, ale až po jejím závazném objednání naskočila informace, že to bude za více jak dva týdny. Bohužel nenabízí okamžitou možnost stornování objednávky a ani po telefonu není ochota a možnost. Za mě na dnešní dobu co by měla být samozřejmost není u jejich cewe foto standart, ale pravý opak jak s každým co chce opravit svou chybu vydrbat. Již nikdy více...
Spokojenost,objednávám již několik let.Dodaní rychle a vše bez problémů
Ten jejich sdílení účet hloupost a ještě se tvarej jak ani nechci psát co.
Ochota, úsměv,jsem zákazník jenž je vždy ve velkém množství zboží potřebuje pomoc s orientací v prostoru.
velice dlouha cekaci doba u veci skladem
nulova komunikace po vyexpedovani - spatne nastaveno u prepravce
zbozi neumi zabalit - sklenene prikrmy nahazou do krabice na sebe jen v tenkem plastovem obalu
misto reklamace predhazuji odstoupeni od smlouvy
zbytecna administrativa, mizerny reklamacni proces, spise chybejici
Možnost expresního vyzvednutí
Vyzkoušela jsem expresní vyzvednutí. Za mě velmi báječná nabídka, nerada totiž nakupuji. Ovšem při nákupu přes 2000,- Kč mi byly všechny skleněné příkrmy neúhledně nacpané v jediné papírové tašce, velmi překročena její nosnost, a zbytek mi byl dán do ruky, musela jsem pro to jít 2x. Myslím, že dražší nákup by si zasloužil buď 2 tašky, nebo klidně krabici po nějakém vybaleném zboží. Bohužel 2 skleničky s příkrmem byly manipulací poškozeny. Chtělo by to personál lépe proškolit. Jinak děkuji a až na tuto drobnost nemám výtky.
Vstřícnost personálu
Čím víc DM zdražuje. Některé výrobky jsou cenově přemrštěné. Místo slev za body na celý nákup, který platíme stejně mi zákazníci. Chtělo by zvážit cenovou politiku trochu jinak. Dříve jsem byla pravidelnou zákazníicí , teď nakupují jen 1x do měsíce... Teď jsem navštívila DM a nestačila se divit, jak šly ceny zase nahoru. Opravdu přehnané.
Nakupuji v DM cca 20 let, nejdříve v Praze, nyní v Berouně. Vždy jsem byla spokojena. Vstřícnost personálu a čisté hezké prostředí. Takže za mě ano.
Zklamaly mě fotografie, které jsem online v DM objednala. Přišly v jiném počtu a kvalitě. Bohužel.
Již podruhé v DM Čakovice, byli dámy ke mně velmi přívětivé milé hodné, jsem starší dáma trošku stydlivá a i když jsem přišla v 19:50 byli ochotnými poradit s make-upem, dnes jsme zjistili že nemám zaregistrované kartičky, a byli tak hodné a pomohli mi to všechno vyřešit, už jsem zde byla hodněkrát vždycky jsem taková že potřebuji s něčím poradit v Čakovicích a nikdy jsem nenarazila na neprofesionální přístup, takže tímto všem děvčatům prodavačkám z DM Čakovice velice moc děkuji Simona RUTH
Výběr produktu
Neochotní prodávající , nepříjemné, hrubé.....,,ona,, zákaznice na té pokladně počká... Pomlouvají..... hodně nahlas u kafíčka vzadu.... Koho to zajímá? Stojí tam tři a mají to na . háku... kdyby byli placení za recenze tak už jsou na pastvě....
