Ověřený zákazník
před rokem
5 dní a zboží ještě nepřišlo.
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
5 dní a zboží ještě nepřišlo.
vše chválim vše proběhlo jak mělo
velký výběr , dobrá cena , už jsem doporučil
vše naprosto OK
Velký výběr zboží, dobré ceny a hlavně super rychlé vyřízení objednávky.
Rychlost
rychlé dodání a dobře zabalené.
Komunikace , rychlé dodání.
rychlost dodání
Do 24 hodin jsem měl zásilku na stole. Super zabalené. Průběžné info kde a kdy bude zásilka
Rychlost, seriźnost, slušná cena.
Byl jsem spokojen.
Rychlé vyřízení objednávky
Rychlost
rychlost,kvalita
rychlost
rychlost doručení
Rychlé dodání objednávky
rychlost
Spolehlivost