neuvěřitelně rychlé dodání zboží a kvalitní komunikace ze strany eshopu, široká nabídka materiálů a vzorů + práce na míru (vhodné i pro ženy se silnější postavou)
nic, se vším jsem spokojená
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
neuvěřitelně rychlé dodání zboží a kvalitní komunikace ze strany eshopu, široká nabídka materiálů a vzorů + práce na míru (vhodné i pro ženy se silnější postavou)
nic, se vším jsem spokojená
Pestrá nabídka, dobrá komunikace s obchodem. Zboží přesně odpovídá nabídce.
komunikaci, vstřícnost na úpravu dle postavy, rychlost dodání, barvy a střih dle fota sedí
nic, vše ok, budu nakupovat znovu
budu měnit velikost, zatím komunikace bez problémů, slíbeno ihned zaslat menší velikost
kvalitní ušití šatů
Rychlé, pěkné, dobře padnoucí..
Objednávala jsem ale šaty dvoje. Ty druhé jsou ale v barvě sice podobné, ale přece jen trochu jiné a jiném vzoru. To mě trochu mrzí. Objednávala jsem je hlavně kvůli té látce-
Krátká dodací lhůta. V obchodě objednávám často a vždy vše perfektně sedí. Kabátek, který jsem si objednala byl z kvalitního materiálu, velmi pěkně ušitý, lichotící postavě.
Nemám co vytknout. Snad jen, že bych uvítala více jednobarevných modelů.
skvělá komunikace, perfektní práce na míru
dobrá kvalita, rychlé dodání
Pěkné střihy, možnost výběru varianty - délka,délka rukávu, výstřih...
rychlost dodání a kvalita
Kvalitu materiálov a možnosť vybrania veľkosti a dľžky aj pre moletky.
Super klasika, krásne elegantné
Rychlost, kvalita
perfektní komunikace, rychlé dodání zboží
Rychlost, ochota, variabilita výrobků, bezva kvalita, komunikativnost
uvítala bych širší nabídku vzorů látek
nabídku zboží i pro starší ženy , vstřícnost paní majitelky
nemohu nic uvést
jedině chvála,oceňuji možnost vybrat si délku,většinou i střih a tvar výstřihu,Velmi rychlé vyřízení objednávky,dobrá komunikace eshopu
velmi dobrá komunikace, rychlost odeslání zboží, vstřícnost
Ráda se znovu obrátím na váš obchod, musím říci, že mě šaty sedí jak kdyby je šili jenom pro mě a výborný materiál, prostě jednička s hvězdičkou.
Naprostá spokojenost se zbožím i jednáním prodejce. Super.