v úterý večer objednáno a zaplaceno, ve středu netušim, co se dělo, teprve ve čtvrtek objednaná přeprava a v pátek odvezeno, teď dva dny víkend :( když to všechno dobře dopadne, tak snad zejtra něco dorazí
ale u zásilky z floridy to trvalo ještě o den dýl, takže relativně dobrý asi
Zobrazit reakci obchodu Atom PC