Byl problém s dodávkou, ale vyřešilo se po mém telefonátu. Bohužel jsem musela vracet, protože plavky neseděly, nestihla jsem lhůtu 14 dní, ale peníze mi byly vráceny.
komunikace obchodu - nezavolali ani nenapsali ani při zpoždění dodávky, ani při vyřizování reklamace.
Zobrazit reakci obchodu Agama PRO