veramrackova111
před 10 měsíci
Objednávku jsem zrušila,ale bohužel nikdo na ni nereagoval.Zklamani.
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Objednávku jsem zrušila,ale bohužel nikdo na ni nereagoval.Zklamani.
Rychlé dodání, skvělý obchod.
Rychlost vyřízení objednávky
Rychlost
Rychlost dodání zboží
Dobré ceny
Spolehlivost, rychlost
Rychlost vyřízení objednávky a serióznost.
Rychle odesílání, cena.
Rychlost, spolehlivost, zasílání zpráv o stavu zásilky
Rychlé vyřízení objednávky
Rychlost doručení
Rychlé dodání a komunikace
rychlost, komunikace
Dobrá kvalita a rychlé dodání
Snadná aplikace
Rychlé dodání a dobrá reklama
Rychlé bezproblémové dodání.
Rychlost a komunikace
cenu a rychlé dodání
Rychlost, vždy zboží v pořádku