kripu
před 7 měsíci
zatím jsem spokojená
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
zatím jsem spokojená
Krásné vůně
Slabé vůně není nic cítit
Je to šmejd
rychlost doručení
zatím nevyzkoušeno
Zboží, dopravu, chválím vše
Krásné vůně, rychlé dodání, cena
kvalita vuní
Objednané zboží my ještě nepřišlo prý není na skladě.
krásná vůně
ráda bych vzorečky kdyby byli k mání.
Příjemná vůně
Rychlé dodání a správná vůně
Vůní
Rychle vyřízení objednán
Příjemná vůně
Rychlá dodávka,krásně zabalený ještě dáreček co víc si může člověk přát .Díky ,ať je takových obchodů více.
Opravdu zboží krásně voní, určitě si objednám další
Zboží splnilo mé očekáváni
Rychlost,krásná vůně
Vuni
Nakupuji opakovaně a vždy kvalitní výrobky