Rychlost dodání
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Kvalita zboží, rychlost dodání
Komunikace
Všechno. Zboží přišlo, jaké mělo, přišlo v čas a v pořádku. Měl jsem nějaké otázky a podpora neváhala odpovědět.
Doporucuju
Rychlost dodani a kvalitni zbozi
Přišel mi úplně jiný obal na telefon než mi měl přijít, takže za mě opravdu NE
Naprostá spokojenost se vším
Komunikace, dodání, vše v naprostém pořádku
Zboží je opravdu luxusní šunt, brak a póvl.
první objednávka přišla OK
druhá objednávka (dva kryty) nepřišla. Poslali mi emailem výzvu, že platba nedorazila, abych uhradil znovu, odpověděl jsem, že musela dorazit a poslal v příloze pdf z účtu o provedené platbě. Od té doby již tři dny nikdo nekomunikuje, nezvedá telefony, neodpovídá na opakované emailové výzvy... zboží jsem tedy objednal jinde a vyzval je o vrácení peněz a opět poslal doklad o platbě (pro jistotu o obou platbách - za první i druhou nezrealizovanou objednávku) a nyní budu čekat jak zareagují
objednala jsem si 2 krabice v cernozlate barvě Balíček přišel opravdu rychle ale zelenobile takže opravdu nevím kde se stala chyba. Nedoporucuji!!
Objednala jsem dva kryty na mobil, zaplatila jsem dobírku a v balíčku byl pouze jeden. Po napsání emailu nikdo nereagoval! Takže za mě už nikdy vic!
Jednání Místo dvou krytů jeden a nikdo nekomunikuje.
PŘIŠLY ÚPLNĚ JINÉ BARVY 2X KRYT NA TELEFON, NEŽ JSME SI OBJEDNALI. NIKDO NEKOMUNIKUJE, ANI NA TELEFON A ANI NA E-MAIL. POTŘEBNUJI ZBOŽÍ VRÁTIT A DOSTAT PENÍZE ZPĚT. NEVÍM CO MÁM DĚLAT, BOJÍM SE, ABYCH DOSTALA PENÍZE ZPĚT.
podvod - ,nedodali zboží
Zboží přijde poměrně rychle.
Na email nikdo neodpoví, zakázka nekompletní, peníze si nechají.
Před nějakým časem sme objednali poklice na MB 16" , jedna z poklic křivá ale drží....nyní omylem do těchto vod zavítala i přítelkyně a objednala si kryt na mobilní telefon, je fajn že alespoň přišel když vidím "spokojenost" ostatních nakupujících nicméně pokud někdo chce určitou barvu tak ji asi chce z nějakého důvodu.... Zaměnit modrou s růžovou.... No nevím možná bych doporučil návštěvu očního ... Už nikdy a nic zde nenakupovat....
Ještě jedna věc, možná by bylo rozumné nahlášení na ČOI, prodejce si zřejmě sám píše recenze pod názvem "Anonym" i třikrát denně, když tu v tom zalistuju tak chápu celkové hodnocení 80% spokojených zákazníků..... Rozhodně těžkej podvod!!!!
telefon neexistuje,na e-mail neodpovídají,objednané zboží přišlo asi po 14 dnech a jenom půlka,za původní cenu :-(
Nemám ani zboží ani zpět své peníze. Navíc dotyčný prodejce neumí snad česky. Počkám do konce týdne. Poté podávám vše na PČR
Zboží přišlo ale úplně jiné