příjemné chování dopravců i prodejců při tel. kontaktu
nebyl návod na montáž, ani faktura nepřišla na e-mail, jak nám bylo slíbeno.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
příjemné chování dopravců i prodejců při tel. kontaktu
nebyl návod na montáž, ani faktura nepřišla na e-mail, jak nám bylo slíbeno.
rychlost dodání,zaslané informace
Rychlost
Nemohu hodnotit. Zboží nebylo ještě dodané
Dlouhá dodací lhůta.
Rychlost dodání
V zásilce chyběly nějaké díly a náprava trvala dlouho, navíc pani na reklamacich byla neochotná.
Nábytek odpovídá fotografii
Pěkný, a za dobrou cenu
Pozdní doprava az ve 21h
čekací doba
Skřín je krásná
Super komunikace při dodání
Člověk nechce tak nějak improvizovat při sestavování skříně. Předvrtané díry na pojezdy neodpovídaly návodu, což docela nepříjemně ztížilo jejich montáž.
nábytek je super.Čekám znovu na stůl a už se těším.Už máte na skladě?Stůl MAKRO ŠVESTKA 1 399Kč.Zaplaceno.Děkuji předem za brzké dodání.
dodací lhůta
zněna dodací lhůty
vše proběhlo v pohodě ...Děkuji
Komunikace s obchodem.
Ze jsem doposud neobdrzela zarucni list.
Rychlost dodání
Prasklý roh lamina u nočního stolku. Vzhledem k tomu, že to schová komoda, nebudu reklamovat
Chcete hodnocení před doručením?
Dopravce v pohodě dodali vše jak měli ale po rozbalení byla poničená
Přišla mi poničená
Vlastně úplně všechno. Při objdenávání zboží je u zboží uvedeno "obvykle na skladě", což v praxi znamená, že firmá nemá na skladě nic. Po zaplacení zboží se zákazník dozví, že zboží bude naskladněno za cc a měcíc. Den před vypršením lhůty zákazník obdrží zprávu, že dodání bude později, atd.. Prostě případ pro ČOI - klamavá obchodní praktika.
Dobrá komunikace s obchodem i reklamačním oddělením, levný nábytek, rychlá dodací lhůta
Důvěryhodnost e-shopu, nízké ceny, komunikace se zákazníkem.
Hřebík u nohy od stolu
Perfeeektni přístup