Hlavička stránky
Logo obchodu Sg-nábytek.cz

Sg-nábytek.cz

79 % spokojených zákazníků

3 755 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 27 112 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

filip.uricarpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

1) Na jedné desce obyvákového stolu je zatavený komár a nejde tedy nijak nedestruktivně odstranit - při jídle se budeme dívat na mrtvolu hmyzu. Nechápu, jak to mohlo projít výstupní kontrolou. 2) Jeden díl stolu je cca o 1-2 mm delší než má být, takže nesedí a stůl nelze poskládat. 3) Matice vypadá jako kovová, ale pravděpodobně je z plastu, ztrhává se, spoj není dotažen, ale nejde dovnitř ani ven. 4) Zboží bylo po rozbalení krabice špinavé, zaprášené a plné třísek. 5) Návod není dobře propracovaný. 6) Dlouhá dodací doba.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
stepanka.zakourilovapřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Čekací doba. Už je to přes měsíc, kdy jsem objednávku objednávala a zatím nic, ani žádné e-maily o stavu objednávky či změně dodnání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
richard.bachanekpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

nic..opravdu priserny obchod

Rozhodne nedoporucuji nakup na tomto eshopu. Koupil sem zde zrcadlo, ktere nejde smontovat (cas dilu je z praveho zrcadla, zbytek z leveho). Eshop vubec nema tendenci situaci resit, prakticky nereaguji, presto, ze sem jim zaslal desitky dukazu - fotky chybnych dilu spolecne s manualem, kde bylo naprosto jasne videt, ze to neni mozne slozit. Ze zakaznika delaji pouze blbce a vymlouvaji se.. Nakup zde je zly sen! Zbozi doslo navic obouchane, povrchova uprava na castech nabytku znicena, nektere desky popraskane!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
marke-tapřed 6 lety
Doporučuji obchod

ochota řidiče

Nahlásit
Nahlásit recenzi
wenda.wasspřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

zatím ještě nic

dlouhá čekací doba

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Eva Skalickápřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Zboží bylo dodáno dříve než byl uvedený termín na webových stránkách.

Nejvíce mě zklamalo zabalení výrobků. Zakoupila jsem v tomto obchodě komodu a noční stolek. Po rozbalení krabice byly jednotlivé kusy obalené "bordelem" kuličkami a kousky polystyrénu a prachem z řezání materiálu. Vše bylo zaprášené. Než jsem začala nábytek sestavovat musela jsem jednotlivé díly vysát a otřít vlhkým hadříkem. Dále mě zklamala kvalita výrobků. Komoda ani noční stolek nemají na spodních hranách předních dílů mezi šuplíky nažehlené hrany. Pokud tedy vyndaváte ze šuplíku nějakou jemnější látku (šátek, kašmírovou šálu, prádlo) musíte si dát pozor, abyste ji nezatrhly o nezažehlenou hranu. Je zde pouze surový materiál. Chápu, že na hrany není zespoda vidět, ale někdo musel počítat s tím, že se ze šuplíků budou vyndavat i náchylnější věci na oděr. Další věc je, že u nočního stolku nebyl spojovací materiál - což se může stát. Volala jsem tedy na uvedený telefon a paní z reklamací mi sdělila, že musím nafotit manuál a poslat e-mailem s popisem co chybí, aby věděli k jakému výrobku to chci (?). Po zaslání reklamačního e-mailu mi nikdo nepotvrdil přijetí reklamace. Tak jsem si tam opět po pár dnech musela zavolala zda jim můj e-mail došel, že nemám žádnou odpověď. Paní na reklamacích mi nepříjemně sdělila, že kdyby měla odpovídat na všechny reklamační e-maily nedělá nic jiného a že ze zákona mají 30 dní na vyřízení. Po asi 14ti dnech mi bez jakéhokoliv upozornění přišel balíček s chybějícím spojovacím materiálem. Na e-mail opět žádná zpráva.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Helena Vališovápřed 6 lety
Doporučuji obchod

komunikaci a rychlost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
jancerny5před 6 lety
Doporučuji obchod

Skvělé zabaleno, rychlost dodání.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
veselylubomirpřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

Splňuje představu

Absence českého návodu

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Dani Danipřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

To že mají měsíc moje peníze na účtu. Čekala bych nějakou kompenzaci

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

Dodací lhůta, komunikace při nákupu, ochota řidiče, výhoda firmy s vlastní přepravou

Barva výrobku na obrázku neodpovídá. Poškozený produkt, čekám na řešení.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Kvalitu výrobku

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

Vypadaji hezky

Cena vuci kvalite vubec neodpovida

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

dopravu

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Brzké dodání.

Podle plánku to nešlo vůbec sestavit. Když se to dalo vše do kupy tak zase neseděly šuplíky. Špatně předvratné dírky.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Komunikace,doprava,řidič.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

ochota při objednávání

zatím nic, zboží ještě nedošlo

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Zpracování stolu

Naražený roh desky stolu, evidentně nehoda při balení

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Naštěstí nechyběla žádná součástka k montáži.

Že nebyl přiložen český návod. Při montáži třech šuplíků měl každý z nich odchylky rozměrů, proto jsme je museli několikrát rozmontovat a zase smontovat.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání vše v pořádku

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

DPD CZVlastní přeprava

Kontaktní údaje