Hlavička stránky
Logo obchodu Sg-nábytek.cz

Sg-nábytek.cz

79 % spokojených zákazníků

3 755 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 27 112 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

ludmilafrypřed 6 lety
Doporučuji obchod

rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
michal.vaculipřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

super řidiče ktery mi objednávku dovažel

poškozéná objednavka chybějící maual ke složení postele

Nahlásit
Nahlásit recenzi
a.chapřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

zboží přišlo do slibovaného termínu.

nejsem spisovatel, ale nebudu líný se podělit se zážitky, ať se nenachytají další lidé!!!! doprava: zboží přivezli 2 borci a od začátku naříkali, že krabice (3ks) jsou moc těžké. pro přehlednost bydlím v bungalovu a nesli to cca 30m od auta ke vchodovým dveřím. ŘEŠENÍ: žádné! Obchod neumožňuje osobní odběr a dopravné 500,- si plně "zaslouží". Hlavně nestrhnout ty dobré hochy. Po smontování bočnic se ukázalo při rozbalování dveří, že jedny mají vryp a aby to těm druhým nebylo líto, byl u nich odštípnutý roh (rýhu na spodní straně jedné z poliček beru jako plus, protože jako vada to totiž naštěstí není vidět). To, že závěsy dveří nejdou seřídit, není třeba dlouze popisovat, za zmínku. Snad jen ještě důležité info: skříň nemá brzdiče-dorazy. To jsem ale vůl, jak to, že jsem si to neověřil u prodejce předem?? Ale ověřil, volal jsem před koupí do obchodu, kde mne slečna ujistila, že má skříň vše. Ach jo, jak si ty dorazy holt dokoupím... Kdepak!!! Obchod je neprodává a ani neví, že by na nějaký jiný typ tohoto dílu pasoval. Takže odrbané poškrábané dveře si pojíždějí kdy a kam chtějí. POUČENÍ: chcete-li za 6 litrů kusy poškrábaných a dolámaných tenoučké dřevotřísky, potažené cca 1,2 mm folie, doporučuji ""Kvalitní šatní skříň KOLA 2 černá šířka 180 cm Bez LED osvětlení"". tak se totiž ten nábytkářský zázrak jmenuje. dát do názvu slovo "kvalitní" dává signál o smyslu pro humor... Ale mám štěstí: mohlo být hůř- to kdybych si tu hrůzu objednal S LED OSVĚTLENÍM, jistě je tam elektroinstalace (i když... v kontextu celé dodávky zboží, bych nevylučoval ani ani svíčky) a to bych tu už nemusel být... Konec příběhu? Kdepak! Pokud má něco vady, dá se to reklamovat! To jsem udělal před 12 dny a výsledek? Ano hádáte správně: NIC!!! Pokud je nábytek-signál v něčem dobrý, pak v boji proti nudě a racionálně investovaným penězům. firemní slogan vidím asi takto:"Nudíte se? kupte si...ale kdepak medvídka mývala....KVALITNÍ SKŘÍŇ KOLA OD NÁBYTEK-SIGNÁL... ....já vůl, že jsem se nepodíval na recenze!! Je nás tady spousta......

Nahlásit
Nahlásit recenzi
BettyRpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Doba dodání. Čekám měsíc na vyřízení objednávky a stále nic. Nábytek dotažený z Polska snad nechodí pěšky. Ještě že jsem neplatila předem.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Miroslava Humlovápřed 6 lety
Doporučuji obchod

komunikace e-shopu, rychlost dodání

návod na montáž pouze v polštině a poměrně nepřehledný, ale za to obchod nemůže.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Vesela.czpřed 6 lety
Doporučuji obchod

rychlé doručení

Nahlásit
Nahlásit recenzi
martinazajacovapřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

Vzhled

Vyroba

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Stibor.Marekpřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

Široký výběr.

Roztrhané obaly nábytku. Chybějící spojovací kolíčky a šroubky.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
zdenka.kucerovapřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Přišlo značně poškozené a akorát s tím jsou starosti .

Nahlásit
Nahlásit recenzi
2zzpřed 6 lety
Doporučuji obchod

jednání jinak nic, protože ještě nebylo dodáno

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Pepikaolipřed 6 lety
Doporučuji obchod

jejich ochotu, rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
r.barabaspřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

Příště bych si zboží neprve raději prohlédl na prodejně. Jsem zvědavý na životnost tohoto druhu nábytku.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Karina Stawarczykovapřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodani

Nekvalita nabidku

Nahlásit
Nahlásit recenzi
ferda39165před 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

Doba dodani

Nahlásit
Nahlásit recenzi
1970bobpřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

dlouhá dodací lhůta, nemožnost prohlédnout si zboží nebo alespoň vzorek

Nahlásit
Nahlásit recenzi
tereziamajdanovapřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Všechno, přístup, arogantní lidi, kteří se vám smějí když něco potřebujete. Doručení 3 měsíce a pořád nic, už NIKDY NIKDY NIKDY !!!!!!!!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
kikinalibapřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Čekací doba je opravdu katastrofa

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Jonnynnekpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Cena. Rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
František Červenkapřed 6 lety
Doporučuji obchod

Spokojenost se vším

Nemám zkušenost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Dobrá spolupráce a komunikace

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

DPD CZVlastní přeprava

Kontaktní údaje