rychlost
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
super řidiče ktery mi objednávku dovažel
poškozéná objednavka
chybějící maual ke složení postele
zboží přišlo do slibovaného termínu.
nejsem spisovatel, ale nebudu líný se podělit se zážitky, ať se nenachytají další lidé!!!!
doprava: zboží přivezli 2 borci a od začátku naříkali, že krabice (3ks) jsou moc těžké. pro přehlednost bydlím v bungalovu a nesli to cca 30m od auta ke vchodovým dveřím. ŘEŠENÍ: žádné! Obchod neumožňuje osobní odběr a dopravné 500,- si plně "zaslouží". Hlavně nestrhnout ty dobré hochy.
Po smontování bočnic se ukázalo při rozbalování dveří, že jedny mají vryp a aby to těm druhým nebylo líto, byl u nich odštípnutý roh (rýhu na spodní straně jedné z poliček beru jako plus, protože jako vada to totiž naštěstí není vidět).
To, že závěsy dveří nejdou seřídit, není třeba dlouze popisovat, za zmínku. Snad jen ještě důležité info: skříň nemá brzdiče-dorazy. To jsem ale vůl, jak to, že jsem si to neověřil u prodejce předem?? Ale ověřil, volal jsem před koupí do obchodu, kde mne slečna ujistila, že má skříň vše. Ach jo, jak si ty dorazy holt dokoupím... Kdepak!!! Obchod je neprodává a ani neví, že by na nějaký jiný typ tohoto dílu pasoval. Takže odrbané poškrábané dveře si pojíždějí kdy a kam chtějí. POUČENÍ: chcete-li za 6 litrů kusy poškrábaných a dolámaných tenoučké dřevotřísky, potažené cca 1,2 mm folie, doporučuji ""Kvalitní šatní skříň KOLA 2 černá šířka 180 cm Bez LED osvětlení"". tak se totiž ten nábytkářský zázrak jmenuje. dát do názvu slovo "kvalitní" dává signál o smyslu pro humor...
Ale mám štěstí: mohlo být hůř- to kdybych si tu hrůzu objednal S LED OSVĚTLENÍM, jistě je tam elektroinstalace (i když... v kontextu celé dodávky zboží, bych nevylučoval ani ani svíčky) a to bych tu už nemusel být...
Konec příběhu? Kdepak! Pokud má něco vady, dá se to reklamovat! To jsem udělal před 12 dny a výsledek? Ano hádáte správně: NIC!!!
Pokud je nábytek-signál v něčem dobrý, pak v boji proti nudě a racionálně investovaným penězům. firemní slogan vidím asi takto:"Nudíte se? kupte si...ale kdepak medvídka mývala....KVALITNÍ SKŘÍŇ KOLA OD NÁBYTEK-SIGNÁL...
....já vůl, že jsem se nepodíval na recenze!! Je nás tady spousta......
Doba dodání. Čekám měsíc na vyřízení objednávky a stále nic. Nábytek dotažený z Polska snad nechodí pěšky.
Ještě že jsem neplatila předem.
komunikace e-shopu, rychlost dodání
návod na montáž pouze v polštině a poměrně nepřehledný, ale za to obchod nemůže.
rychlé doručení
Vzhled
Vyroba
Široký výběr.
Roztrhané obaly nábytku. Chybějící spojovací kolíčky a šroubky.
Přišlo značně poškozené a akorát s tím jsou starosti .
jednání jinak nic, protože ještě nebylo dodáno
jejich ochotu, rychlost
Příště bych si zboží neprve raději prohlédl na prodejně. Jsem zvědavý na životnost tohoto druhu nábytku.
Rychlost dodani
Nekvalita nabidku
Doba dodani
dlouhá dodací lhůta, nemožnost prohlédnout si zboží nebo alespoň vzorek
Všechno, přístup, arogantní lidi, kteří se vám smějí když něco potřebujete. Doručení 3 měsíce a pořád nic, už NIKDY NIKDY NIKDY !!!!!!!!
Čekací doba je opravdu katastrofa
Cena. Rychlost
Spokojenost se vším
Nemám zkušenost
Dobrá spolupráce a komunikace
