Sedačku dodali jinak sestavenou, než prezentují na internetu, dokonce v rohu je zakrivena opěrka zad a ani po 3 dnech mi nikdo není schopný odpovědět, jak tuto věc vyřešit..
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Rychlost
celková spokojenost se zbožím, dopravou cenou i montáží ..
Jednání se zákazníkem.
Předpokládaná doba doručení byla delší.
zboží i tolika dnech ještě nepřišlo
Nábytek nepoškozen, rychle dodání
Nedostatecna komunikace, sedacka zatim nedorazila, na maily jsem nedostala odpoved. Nevim na cem jsem.....dorazi vubec? kdy dorazi?....
reklamu
Reklamují dodání do určitého termínu, ale opakovaně tento termín neplatí, je protažen skoro o dva měsíce. Při dotazu na obchodním oddělení mně bylo sděleno, že upraví internetové stránky, ale i po 14 dnech slibují něco, co nedodrží. Vnímám to jako vědomé klamání zákazníka, v lepším případě "neví levá ruka, co dělá ta pravá"!
Dodání jiného zboží
Nic neprislo krom dotazu na spokojenost
Rychlost dodání zboží
komunikaci
zboží nedorazilo celé pouze část
Rychlé dodání, komunikace
putava reklama
ale ako dlho trva doskladnenie a distribucia domov, to ma dost sklamalo, cakam a som velmi zvedava na dodanie, ci aj vynesenie do bytu bude take priatelske ako su Vase reklamy a skoda je, ze za priplatok nemate dalsiu sluzbu a to odvoz starej sedacky, mali by Ste lepsiu povest ;) (mozete zlepsit sluzby do buducna)
Rychlost dodání.
balík přišel pečlivě zabalen v bublinkové folii
zboží přesně odpovídalo fotografiím z eshopu
všechno v pohodě
doručení i v nepracovní den
poškození potahu, nestejná velikost opěrných polštářů
Objednali jsme sedačku, která přišla potrhaná a s odlomeným spodkem sedačky. Až do reklamace a požadavků vrácení peněz bylo vše v pořádku, od tohoto momentu katastrofa.
I když byla reklamace uznána, za vyzvednutí sedačky a její odvoz chtějí 1.500,- Kč, bohužel v této ceně není odnos sedačky z bytu, prý to nikdo nedělá. Co takhle konkurence!!! Za stejnou cenu dovoz i s vynesením do bytu!!! Za mne velice špatné služby a tuto firmu již nikdy více!!
