Ja sem bil ochotnej cekat na zboži 3 tydny a řidič nebil ochotny počkat 20 minut na penize radši si to koupim jinde
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Perfektní spolupráci s obchodem a rozvozovou službou.
komunikace obchodu
delší dodací lhůta
rychlé dodání zboží
Rychlé dodání
rychlost, kvalitu,ochotu
některé desky nočního stolku byly poškrábané
Objednal som si kreslo a stolček pod tv. Skreslo je zle z výroby zosrobonave tak že jedna noha je 3 cm nad zemou a stolček obitý a bez navodu. Jednoducho celé zle , 2 dní čakám na vyjadrenie a stále bez odozvy.
Rychlost dodani kvalita celkoveho zboži
Komunikaci obchodu, byl problém se zbožím (přišlo poškozené do obchodu od dodavatele) vše v pohopdě vyřešeno.
nekompletní dodání zboží, navíc dodali ze značným spožděním
1 den před dodáním zboží přišel trapný email , že zboží nedorazí
Doprava, služby
rychlé jednání, absolutní spokojenost
rychlost
Ridic ok, cena je vicemene dobra, ale da se sehnat ve sleve o dost lepsi, kdyz si priplatite 1000-2000
Ostre rohy na sedacce... Zejmena ve vysce lytek.
Rychlé doručení a dle mého názoru slušné ceny za danou kvalitu výrobků
Rychlost dodání
kvalita výroby
Rychlost
Dobré ceny
Dodání. Dosud nedodano. Údajně se řidiči rozbilo auto. Spol. by toto měla řešit proměně. Dva dny nechá čekat zákazníka a pokud se nezajímá on, nedozví se nic.
Neprofesionální přístup.
Rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží, komunikace s obchodem a přijatelné ceny.
