zatím jen čekám
doba dodání
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
zatím jen čekám
doba dodání
Přístup k zákazníkovi.
Zboží je poškrábané
Inzerce na internetu a pak zboží nedostupné. Čekací doba cca 4 týdny.
rychlé dodání a dobře zabaleno
celkem jednoduchá montáž
kvalita provedení
Rychlost dodání
Příjemné chování řidiče i závoznika ochota zručnost při sestavení nábytku a umístění na dané místo.Vřele doporučujeme čermakovi
Pochvalim až mi to přijde
Ještě čekám na zboží
Stav nábytku
podávání informací - dostala jsem od vás email, že za 1 jednu sedací soupravu zaplatím 150,-Kč při výnosu do patra, zaplatila jsem však 450,-Kč, jak se to tedy počítá? Navíc jsem nemohla domluvit montáž na místě s řidičem, jelikož montáž je na objednávku předem, což jsem nevěděla.
Rychlost dodání, když by nastaly problémy s dopravou ihned zavolají, že řidič bude mít zpoždění. Úžasná slečna na dispečinku...
Rychlost
Brzké dodání dobrá cena
Bylo uvedeno, že je zboží skladem. Následně přišla zpráva, že není skladem a datum naskladnění bylo přibližné za cca 3 týdny. Objednávku jsem stornovala.
Rozbité. Vrchní část stolu.
Stolek vracím a chci zpět peníze.
Dodnes mě náhradní deska nepřišla. Tak už nemám zájem. Po telefonu se to slibuje ale jen sliby
Rychlost.
Nedodání vrutů na připevnění roštů.
Rychlá reakce na objednávku
Komunikace, doprava, nespolehlivost
korektnost a komplexnost služby
Doufám, že termín dodávky bude dodržen
Hrozná domluva s prodejcími.
Kvalita odpovídající ceně-vzhledově pěkné!!!
Trošku(moc)složité skládání dohromady- hnedle jsem to vzdal!!!