Hlavička stránky
Logo obchodu Sg-nábytek.cz

Sg-nábytek.cz

79 % spokojených zákazníků

3 755 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 27 113 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

kicek20099před 6 lety
Nedoporučuji obchod

Dopravu

Poškozený nábytek

Nahlásit
Nahlásit recenzi
martinekmisarpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Komunikaci

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

dodací doba

Nahlásit
Nahlásit recenzi
R.lancferovapřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Nemůžu hodnotit když mi to ještě nedorazilo

Nahlásit
Nahlásit recenzi
alena.banovapřed 6 lety
Doporučuji obchod

Prezentaci,rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Nataliya Sirenkopřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychle vyřízení objednávky. Vše dorazilo v pořádku

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Jana Pavukovápřed 6 lety
Doporučuji obchod

Moc hodnej pan dopravce

Jsem spikojna

Nahlásit
Nahlásit recenzi
albert.honzapřed 6 lety
Doporučuji obchod

cena zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
malicekrpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Celkem vse

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Jindriska Huliciusovapřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

Jednoduchost skládání. Dobře zabalené.

Popraskaná boční deska v místech vrtání. Poškozené rohy 2 poliček a rohu jedné boční strany. Domnívám se, že toto vzniklo již u výrobce. Vzhledem k tomu, že se daly vady zakrýt , poličky předními dvířky, roh zabarvením a strana poličkou, reklamovat nebudu.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
michal_malikpřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

sedačka je za tu cenu pěkná

Zklamalo mě hned na úvod, že pánové co sedačku dovezli, si řekli skoro 800,- kč za vynosení do druhého patra a ještě jsem jim pomáhal, ačkoliv pán co jsem s ním o tom hovořil, tak říkal, maximálně 400,-. Dále u sedačky chyběl jeden šroub a celkově nesedí díry - jeden díl je dost odskočený. No jo no polská kvalita za rozumnou cenu

Nahlásit
Nahlásit recenzi
jaskovskyjarekpřed 6 lety
Doporučuji obchod

zatim cekam na zbozi

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Jan Sandorpřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

neaktualni dostupnost zbozi na webu - nedorazilo

Nahlásit
Nahlásit recenzi
mgr.dlazbapřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

dopravu

neseděli díry na šrouby

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Zdenkazpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

10. května 2020 proběhla objednávka komody a 2 nočních stolů, u obou položek bylo psáno, že jsou skladem, ale doručení do 30.5.2020 (chápala jsem zpoždění kvůli koronavirové krizi). 30.5.2020 napsali, že se objednávka zpozdí a že v nejbližších dnech podají info, ale samozřejmě se nic takového nestalo, asi v polovině června jsem se dotazovala na dodání, kdy mi bylo sděleno, že položky naskladní začátkem července. Polovina července je téměř za námi a opět žádné informace a zboží nemám. Objednávku jsem dnes stornovala. Opravdu lidé na svém místě se zájmem o zákazníky. Nedoporučuji.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
jana.jaroskapřed 6 lety
Doporučuji obchod

Zboží je OK, rychlé dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
milan krevňákpřed 6 lety
Doporučuji obchod

rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
pavel.brichpřed 6 lety
Doporučuji obchod

rychlost dodání, cena

Nahlásit
Nahlásit recenzi
zpytlackestezkypřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

Nevim zatím

Čekací i doba

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Gab Vandikpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

DPD CZVlastní přeprava

Kontaktní údaje