Dopravu
Poškozený nábytek
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Dopravu
Poškozený nábytek
Komunikaci
dodací doba
Nemůžu hodnotit když mi to ještě nedorazilo
Prezentaci,rychlost
Rychle vyřízení objednávky. Vše dorazilo v pořádku
Moc hodnej pan dopravce
Jsem spikojna
cena zboží
Celkem vse
Jednoduchost skládání. Dobře zabalené.
Popraskaná boční deska v místech vrtání. Poškozené rohy 2 poliček a rohu jedné boční strany. Domnívám se, že toto vzniklo již u výrobce. Vzhledem k tomu, že se daly vady zakrýt , poličky předními dvířky, roh zabarvením a strana poličkou, reklamovat nebudu.
sedačka je za tu cenu pěkná
Zklamalo mě hned na úvod, že pánové co sedačku dovezli, si řekli skoro 800,- kč za vynosení do druhého patra a ještě jsem jim pomáhal, ačkoliv pán co jsem s ním o tom hovořil, tak říkal, maximálně 400,-. Dále u sedačky chyběl jeden šroub a celkově nesedí díry - jeden díl je dost odskočený. No jo no polská kvalita za rozumnou cenu
zatim cekam na zbozi
neaktualni dostupnost zbozi na webu - nedorazilo
dopravu
neseděli díry na šrouby
10. května 2020 proběhla objednávka komody a 2 nočních stolů, u obou položek bylo psáno, že jsou skladem, ale doručení do 30.5.2020 (chápala jsem zpoždění kvůli koronavirové krizi). 30.5.2020 napsali, že se objednávka zpozdí a že v nejbližších dnech podají info, ale samozřejmě se nic takového nestalo, asi v polovině června jsem se dotazovala na dodání, kdy mi bylo sděleno, že položky naskladní začátkem července. Polovina července je téměř za námi a opět žádné informace a zboží nemám. Objednávku jsem dnes stornovala. Opravdu lidé na svém místě se zájmem o zákazníky. Nedoporučuji.
Zboží je OK, rychlé dodání
rychlost
rychlost dodání, cena
Nevim zatím
Čekací i doba
Rychlost dodání