Cenu kvalitu
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
vzhled spokojenost
chyběly šroubky
Včasné dodání
Objednávka přišla kompletní, nic nechybělo.
Rychlost dodání
Doprava ač byla domluvena pouze telefonicky přijela včas podle domluvy.
Dosud nám nepřišla faktura ,která slouží jako záruční list k pohovce.Pohovku si partner smontoval sám,s čímž počítal.Jedna noha u rozkládacího dílu nešla jinak přidělat než nakřivo.Další nohu u původního gauče musel přilepit a zajistit svěrkou.Nevím,co bychom si počali,kdyby neměl doma dílnu, tak by pohovku asi nedal dohromady.Co je levné,tak obvykle nestojí za nic.I když 6000 Kč není tak málo.
komunikace a vstříctnost
Rychlejší dodání.
V tomto případě asi nic.
Jedna se o sedačku PAUL - vetší .... jsem nezažil
1) plastové nožičky velice laciného vzhledu (jako čepičky na kovové trubky od plotu..) vůbec nikde není naznačeno, kam se mají umístit, nejsou ani předvrtané otvory, jeden vrut byl bez kříže, takže akorát na vyhození..)
2) při sestavování zadního dílu nesedí prostřední úhelník na příčník v pohovce, takže 2 vruty nejdou použít na připevnění.)
3) hrany opěrek jsou ostré, chybí jakákoliv výplň.
4) potahová látka na spodním dílu, který se vysouvá na rozložení je pouze nacvakaná sponami a není přilepená, takže se rlůzně tvoří faldy. (je to přímo na dřevotřísce)
5) všeobecně ostré hrany všude
6) Potahová látka divná slabá
7) Bočnice této pohovky, když na ně zaklepete, tak se prohýbají, opravdu nedoporučuji
8) zadní opěrný díl je v poloze 90 stupňů, takže se na tom ani nedá ssedět nehledě k tomu, že hrany jsou ostré, chybí jakákoliv výplň.
9) polštáře, co k tomu jsou dodány, byli v meziprostoru uložného prostoru, a nebyli ani nijak ochráněny igelitem či pytlíkem, při přepravě se všelijak pohybovali a jsou špinavé od prachu, dřevotřísky atd......
10) doprava měla přijet od 14:30 do 18:30. kolem 19:00 jsem volal na dopravce SIgnalu, co se děje a že je na cestě, dorazil po 20:00.....
Nevím, ale když jsem se koukal na další pohovky na tomto obchodu, tak všechny vypadají velice podobně, takže opravdu nedoporučuji a je lepši si připlatit za kvalitu a někam si dojít podívat přímo do obchodu, osahat si pohovku, sednout si at víte co kupujete.
podívejte se na recenze na serveru "srovnáváme . cz" všichni píšou podobné zkušenosti a také že jsou to výrobky z Polska přeprodané......
Neuvěřitelná rychlost..měla mi sedačka přijít na sklad 27.7. a odtamtud měla putovat do tří dnů na adresu..místo toho na adresu dorazila 21.7..sedacku jsem objednávala odhadem 10.7..
Sedačka vypadá prosazeně po 20 minutách sezení s 60kg.. nedokážu si představit být těžší..je levná,to ano..ale za takovou cenu?přemýšlím o reklamaci.
Zboží ještě . nepřišlo
Skvělé dodání
Nábytek bouhzel zničený 4 díly
rychlé vyřízení objednávky
trochu jiný odstín
rychle jednani
nektere dily nesedely
komunikaci s obchodem, dodržení času
Rychlost
spoustu informací o doručování
Rychlé jednání a dovezení na udanou adresu.
Pěkně jednání rychlost obchodu
Rychlé dodání, příznivá cena
