Hlavička stránky
Logo obchodu Sg-nábytek.cz

Sg-nábytek.cz

79 % spokojených zákazníků

3 757 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 27 117 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Dopravu

Nahlásit
Nahlásit recenzi
iveta Královcovápřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Obchod zboží nedodal

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Chaloupka 010před 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

Dodány jiné rozměry než ty co jsme si objednali.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Mandakova1před 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlé doručení, dobrá komunikace a krásné zboží.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
dana.vichova123před 6 lety
Doporučuji obchod

Rychla dodaci lhuta,prehlednost webovych stranek....

Vubec nic,zbozi prislo jeste o 14 dni drive,nez melo

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Lukinvanekpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

rychlost

závady na obou stolcích. Ulámané kousky dřeva. Špatný návod, spoustu kousků a šroubků. Blanka

Nahlásit
Nahlásit recenzi
pavel.hofmannpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Vstřícnost obchodu

Na zboží se musí déle cekat

Nahlásit
Nahlásit recenzi
hruby.jmpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Komunikace

Nahlásit
Nahlásit recenzi
messik56před 6 lety
Nedoporučuji obchod

DOPRAVA

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Petr Sehpřed 6 lety
Doporučuji obchod

vše mně sedí-SUPÉR

Nahlásit
Nahlásit recenzi
datlovistepřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost doruceni,kvalitne zabaleno,prehledny web,komunikace s obchodem

Nahlásit
Nahlásit recenzi
miloslava.prerovskapřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

Rychlá odpověď na reklamaci.

Částečně nekvalitní výrobek

Nahlásit
Nahlásit recenzi
kapeller.petrpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

neúplnost dodávky, poškozeni materiálu

Nahlásit
Nahlásit recenzi
tusineckapřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost vyřízení a dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Marcela Veverovápřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Řidiče

kvalita a jednání vašeho šéfa na reklamaci

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Kateřina Kač Eichlerovápřed 6 lety
Doporučuji obchod

Zboží přišlo v pořádku, poměr cena/kvalita super (jen drobné kosmetické vady), zboží přišlo za cca 2 týdny, jak výrobce předem uvedl, komunikace a rozvoz bez problémů

Těžší sestavení sedačky než jsem čekala , pomohl by lepší návod

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Nemuzu.pochvalit vubec nic

U objednaneho zbozi prisla jina barva i jine objednaci cislo a nebyla jsem spokojena ani s komunikaci pri reklamaci

Nahlásit
Nahlásit recenzi
javalinkapřed 6 lety
Doporučuji obchod

nemůžu posoudit,když nemám zboží

zatím nic,když nemám zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
hamunapřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

rozpor mezi inzerovanou nabídkou a skutečností , pokud se týká termínu a rychlosti dodávky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
manhalpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Nekompletní dodávka

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

DPD CZVlastní přeprava

Kontaktní údaje