Příjemné jednání při objednání, při dodání zboží, při výnosu do bytu
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Doprava v neděli. To je opravdu skvělé, protože jsme doma a nemusíme si brát kvúli tomu volno z práce.
Komunikacis
Chválím nábytek ,dopravu a vše není nic k vytknutí.
Není nic co by mě zklamalo ze vším jsem spokojená.
Výrobek vypadá tak jako na obrázku
Cena dopravy
předpokládám, že termin bude dodržen
proč přijde dotazník před terminem dodání-nevím co hodnotit
Super komunikace, rychle dodání zbozi
akčnost
označení dílů pro montáž
Chválím dopravu-řidiče
Zboží nedorazilo, takže nespokojenost.
rychlost dodání
Bohužel mě zklamalo, že jedno dno šuplíku bylo hodně poškozeno (proražené) a v jednom balení chyběla jedna součástka potřebná k instalaci. Nechtěl jsem zboží reklamovat, protože bych musel zboží posílat zpět a čekat na vyjádření. Upřímně, nějak to skousnu a nějak zamaskuji :-). a beru také to, že toto zboží je za velmi slušnou cenu a trochu to asi tomu odpovídá.
rychlost a ochota řidiče
rychlost vyřízení objednávky
dopravce, nejspíš neproškolil své zaměstnance - řidič, který zboží dovezl, slíbil, že se na místě domluví na složení sedačky, to se však vůbec nestalo, bezohledně vyložil sedačku za vrata, i když řidič věděl, že na místě je sama slečna, která byla připravená sedačku s řidičem přenést do přízemního rodinného domu/ v obchodních podmínkách je psáno, že zboží bude vyloženo za PRVNÍ UZAMYKATELNÉ DOMOVNÍ DVEŘE, !!!!, nechal si podepsat dodací list a odjel!!!! s argumenty nezajel bych do dvora :-(, pardon, ale řidič, který si nezajede do vrat o šířce 4m by asi neměl tuto práci dělat!!!
Do Vaří firmy jsme hned druhý den volali a na řidiče podali stížnost, docela by mne zajímalo, jak byl řidič potrestán a zda vůbec nějak potrestán byl.
S takovým to chováním řidiče jsem se ještě nesetkala a že jsem si už objednala nesčíslněkrát zboží typu nábytek.
Dobrý obchod s nábytkem můžu jen doporučit.
Že mě došel tento email.. kde mám hodnotit něco co mi ještě nepřišlo
Rychlé dodání, dobrá kvalita
Návod v polštině, ale podle piktogramů jsme to zvládli. :-)
Rychlost, komunikace
Komoda dorazila bez poškození, v kompletním stavu.
Komunikace s dopravci, konkrétně Českou poštou. Pan řidič měl problém zanést krabice za bránu. Jestli to bylo na něj těžké, má sebou vozit rudl. Já, těhotná v sedmém měsíci, mu pomáhat nebudu.
rychlost
Komunikaci,rychlost odeslání, poměr cena kvalita
