Hlavička stránky
Logo obchodu Sg-nábytek.cz

Sg-nábytek.cz

79 % spokojených zákazníků

3 756 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 27 117 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

včasné doručení

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

výborná komunikace, zboží dorazilo vpořádku a včas, ochotní zaměstnanci i řidiči

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

zatím nic , zboží ještě nedorazilo !!!!!!!!

zdlouhavá doprava !!! V nabídce bylo uvedeno ,že zboží je na skladě ( cca 5 ks ) ??????

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

že jsem zboží objednala před 8 dny a přijde mi až 8.9

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

dodací lhůta

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Musim pochvalit rychle jednani I doruceni .

Bohuzel me ale zklamalo ze objednavka neprisla zcela v poradku,velice viditelne skrably lak u zrcadla.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Zboží dorazilo o týden dřív,než se předpokládalo,což je super.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání, zboží odpovídá popisu

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Návod byl v polštině, to by snad tolik nevadilo, ale obrázky v návodu, to byl jeden velký rébus. Několik návodů už jsme viděli a sestavili podle nich nábytek, ale tohle fakt ne!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

Doručení ... pan prijel ale odmítal zajet k brane stal na cestě (4 proudové tudíž blokovatl i provoz) dal od brány a krabice se skrini jsem s nim tahala sama k brane... za branou položil krabice do mokré trávy a sel k autu a volal at podepíšu papír ze spěchá takze jsem se s tim tahala do 1 patra po schodech sama ...když už si objednám tak počítám s tím že mi zboží přivezou aspon do baráku ne ze složí na ceste a nashle s tak těžkou skrini aby prijel jeden chlap a tahala to zakaznice je dost špatný přístup ... matka to mela přebírat ja mela byt v praci kdyby jsem nevzala volno tak to taha 68 leta paní

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

jednání pana Kozy a chlapců, kteří pohovky přinesli do bytu

trošku několik rozdílných změn při doručování, ale hlavně velká stížnost na pana HAMI,nevím, jestli je to jeho pravé jméno a cituji co mi neomaleně sdělil do telefonu, když jsem se zeptala proč tolik změn : " nebuďte sprostá, není třeba , aby přijeli dva, protože pohovka je rozkládací a odnese ji v pohodě jeden člověk", další jeho nevhodné výroky už nebudu citovat. Nevím, jestli je to správný člověk na správném místě, ale kazí Vám dobrou pověst..

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost, kvalita, komunikace.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

Rychlé dodání

Nebyl tam český návod na složení výrobku

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Levné zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

Velmi dobra komunikace, privezli jak slibili, pan ridic vynesl, sestavil, prima.

Dno ulozneho prostoru se prohyba, protoze je ze sololitu (nebo z neceho podobneho) a je prichyceno jen v rozich. To je tedy podle me dost velka nedokonalost jinak hezke a sikovne pohovky. Ani nizka cena pohovky neomlouva takovouto nedbalost. Pritloukla bych si to sama, ale sama pohovku neprevratim.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Nekomunikace, žádné potvrzení objednávky. Po X dnech přišla pouze žádost o potvrzení objednávky skze SMS, jinak zboží nepošolou. Potvrdil jsem a zboží dorazilo, ale poškozené - za což může buď obchod, nebo dopravce, to nevím. Nyní řeším snahu o vrácení.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

nedostupnost nabízeného zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Ochotu řidiče řešit reklamaci

Vyčnívající spony pod látkou, dřevotříska pokryta jen látkou takže jsme dodatečně po odjezdu řidiče zjistili proražený roh, proražené a odpadlé dno od úložného prostoru

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

DPD CZVlastní přeprava

Kontaktní údaje