včasné doručení
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
výborná komunikace, zboží dorazilo vpořádku a včas, ochotní zaměstnanci i řidiči
rychlost
Rychlost
zatím nic , zboží ještě nedorazilo !!!!!!!!
zdlouhavá doprava !!! V nabídce bylo uvedeno ,že zboží je na skladě ( cca 5 ks ) ??????
že jsem zboží objednala před 8 dny a přijde mi až 8.9
dodací lhůta
Musim pochvalit rychle jednani I doruceni .
Bohuzel me ale zklamalo ze objednavka neprisla zcela v poradku,velice viditelne skrably lak u zrcadla.
Zboží dorazilo o týden dřív,než se předpokládalo,což je super.
Rychlost dodání, zboží odpovídá popisu
Návod byl v polštině, to by snad tolik nevadilo, ale obrázky v návodu,
to byl jeden velký rébus. Několik návodů už jsme viděli a sestavili podle nich nábytek, ale tohle fakt ne!
Doručení ... pan prijel ale odmítal zajet k brane stal na cestě (4 proudové tudíž blokovatl i provoz) dal od brány a krabice se skrini jsem s nim tahala sama k brane... za branou položil krabice do mokré trávy a sel k autu a volal at podepíšu papír ze spěchá takze jsem se s tim tahala do 1 patra po schodech sama ...když už si objednám tak počítám s tím že mi zboží přivezou aspon do baráku ne ze složí na ceste a nashle s tak těžkou skrini aby prijel jeden chlap a tahala to zakaznice je dost špatný přístup ... matka to mela přebírat ja mela byt v praci kdyby jsem nevzala volno tak to taha 68 leta paní
jednání pana Kozy a chlapců, kteří pohovky přinesli do bytu
trošku několik rozdílných změn při doručování, ale hlavně velká stížnost na pana HAMI,nevím, jestli je to jeho pravé jméno a cituji co mi neomaleně sdělil do telefonu, když jsem se zeptala proč tolik změn : " nebuďte sprostá, není třeba , aby přijeli dva, protože pohovka je rozkládací a odnese ji v pohodě jeden člověk", další jeho nevhodné výroky už nebudu citovat. Nevím, jestli je to správný člověk na správném místě, ale kazí Vám dobrou pověst..
Rychlost, kvalita, komunikace.
Rychlé dodání
Nebyl tam český návod na složení výrobku
Levné zboží
Velmi dobra komunikace, privezli jak slibili, pan ridic vynesl, sestavil, prima.
Dno ulozneho prostoru se prohyba, protoze je ze sololitu (nebo z neceho podobneho) a je prichyceno jen v rozich. To je tedy podle me dost velka nedokonalost jinak hezke a sikovne pohovky. Ani nizka cena pohovky neomlouva takovouto nedbalost. Pritloukla bych si to sama, ale sama pohovku neprevratim.
Nekomunikace, žádné potvrzení objednávky. Po X dnech přišla pouze žádost o potvrzení objednávky skze SMS, jinak zboží nepošolou. Potvrdil jsem a zboží dorazilo, ale poškozené - za což může buď obchod, nebo dopravce, to nevím. Nyní řeším snahu o vrácení.
nedostupnost nabízeného zboží
Ochotu řidiče řešit reklamaci
Vyčnívající spony pod látkou, dřevotříska pokryta jen látkou takže jsme dodatečně po odjezdu řidiče zjistili proražený roh, proražené a odpadlé dno od úložného prostoru
