Dodržení termínu dodání a kvalitu vyrobku
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Rychlost dodaní.
komunikace-dobrá, zboží doručeno v termínu-dle písemné dohody,před odesláním telefonicky oznámeno,že bude zboží doručeno a s řidičem také dobrá komunikace
sedačka hezká,kvalitně zabalená -velké mínus -pouze se muselo převrtat spousta otvorů,aby to šlo vůbec smontovat k sobě /někde i o 2cm /nekvalitně odvedená práce
špatná komunikace při dodání a jednání řidiče
dobrá komunikace
Jasnou a věcnou komunikaci o termínech doručení a přepychově zabalené.
Že musíme nábytek dávat dohromady, což není naše hobby, takže jednotlivé části stále leží vybaleny a čekají na kompletaci. A že není vyrobeno v ČR.
Děkuji za rychle dodání me objednávky.
Že zboží, které mělo dnes dorazit nepřišlo. Celý den jsme čekali doma.
Psáno na objednávce že sedačka dorazí 1.9. Dnes je 2.9 zboží zatím nepřišlo a ani informace
zboží je v pořádku a nic nechybělo
Rychlá doprava, kvalitní nábytek
rychlost vyřízení objednávky
rychlost, komunikaci
Komunikace a včasné dodání. Přijatelné ceny
Zboží objednané 10. 7. ke dni 2.9. stále nedorazilo.
cena, rychlost dodání
zítra by měla objednávka dorazit, bohužel žáden email ani telefonát jsem neobdržela, na účtu moje peníze již mají a já jsem bez nábytku, čekám již od 19.8.
Nízká cena
Dlouhá doba vyřizování
Špatná komunikace s obchodem, pokaždé co jsem volala každý říkal něco jiného
Komunikaci s obchodem i dopravcem.
návod na montáž výrobku - málo informací
bylo to rychlé
