Hlavička stránky
Logo obchodu Sg-nábytek.cz

Sg-nábytek.cz

79 % spokojených zákazníků

3 755 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 27 117 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

rychlost doručeného zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Po 45 dnech svůj botník stále nemám a nemám ani nejmenší tušení kdy se ho dočkám, jestli vůbec.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Kvalita, rychlost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

dobrá komunikace

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Cena, u některých položek rychlost dodání (u jiných jsem se nedočkala, tak jsem objednala něco jiného), velice milý a ochotný řidič, nestalo se, že by chyběl spojovací materiál (jako je to tradicí v Asku).

Levný polský nábytek vyráběný na kvantitu někde na koleni. Vše upatlané od lepidla, zašpiněné, takže se musí omýt než se vůbec začne sestavovat. Občas něco nesedí, chybí předvrtané díry a u dalšího kusu už zase jsou, spojeno jen tak tak, aby to chvíli drželo pohromadě. U gauče nemají bočnice nožičky a "visí" ve vzduchu, takže když na ně někdo omylem sedne, upadnou (ano, v návodu je jasně napsáno, že na ně nikdo sedat nemá, ale 4 nožičky navíc by to spravily). Příště už si raději připlatím.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Nekvalitní zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Komunikaci a rychlé vyřízení objednávky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Zabalení objednávky a vše v balíku OK

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Perfektní sestavení stolku, vše do sebe zapadlo.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Zboží dorazilo v pořádku, o týden dříve než psali.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

zboži vynesli mame až do patra

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Komunikace se zakaznikem

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost, skvela komunikace

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

strašná kvalita dodávaného zboží, reklamace, čekání další měsíc a půl a dodání reklamovaného ještě v horším stavu, jejich systém nedokáže zvládat emaily z jiného emailu než ze kterého objednáváte a každý úkon - odeslání reklamace, vrácení peněz, vyzvednutí si reklamovaného atd. musíte několikrát urgovat telefonem, jinak se nic nestane. Odstoupil jsem od smlouvy a už nikdy víc

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Sliby

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Komunikace..

Pozdější dododání..

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Stůl je hezký

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

bez uvedení důvodů, byla objednávka zrušena

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Doruceni deklarovano na 28.8.Pri zavolani receno,ze to je spatne napsane a ze 28 bude naskladneni a pak rozvoz.Dnes zase volano a naskladneni az pristi tyden.Zadne zavolani a ani mail.Nikdy vice tento obchod.Je mi opravdu smutno,ze se toto v dnesni dobe muze stat.Parchanti!!!!!

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

DPD CZVlastní přeprava

Kontaktní údaje