rychlost doručeného zboží
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Po 45 dnech svůj botník stále nemám a nemám ani nejmenší tušení kdy se ho dočkám, jestli vůbec.
Kvalita, rychlost dodání
dobrá komunikace
Cena, u některých položek rychlost dodání (u jiných jsem se nedočkala, tak jsem objednala něco jiného), velice milý a ochotný řidič, nestalo se, že by chyběl spojovací materiál (jako je to tradicí v Asku).
Levný polský nábytek vyráběný na kvantitu někde na koleni. Vše upatlané od lepidla, zašpiněné, takže se musí omýt než se vůbec začne sestavovat. Občas něco nesedí, chybí předvrtané díry a u dalšího kusu už zase jsou, spojeno jen tak tak, aby to chvíli drželo pohromadě. U gauče nemají bočnice nožičky a "visí" ve vzduchu, takže když na ně někdo omylem sedne, upadnou (ano, v návodu je jasně napsáno, že na ně nikdo sedat nemá, ale 4 nožičky navíc by to spravily). Příště už si raději připlatím.
Nekvalitní zboží
Komunikaci a rychlé vyřízení objednávky
Zabalení objednávky a vše v balíku OK
Perfektní sestavení stolku, vše do sebe zapadlo.
Zboží dorazilo v pořádku, o týden dříve než psali.
zboži vynesli mame až do patra
Komunikace se zakaznikem
Rychlost, skvela komunikace
strašná kvalita dodávaného zboží, reklamace, čekání další měsíc a půl a dodání reklamovaného ještě v horším stavu, jejich systém nedokáže zvládat emaily z jiného emailu než ze kterého objednáváte a každý úkon - odeslání reklamace, vrácení peněz, vyzvednutí si reklamovaného atd. musíte několikrát urgovat telefonem, jinak se nic nestane. Odstoupil jsem od smlouvy a už nikdy víc
Sliby
Komunikace..
Pozdější dododání..
Rychlost dodání
Stůl je hezký
bez uvedení důvodů, byla objednávka zrušena
Doruceni deklarovano na 28.8.Pri zavolani receno,ze to je spatne napsane a ze 28 bude naskladneni a pak rozvoz.Dnes zase volano a naskladneni az pristi tyden.Zadne zavolani a ani mail.Nikdy vice tento obchod.Je mi opravdu smutno,ze se toto v dnesni dobe muze stat.Parchanti!!!!!
