Vše v pořádku, zboží dorazilo ještě před avizovaným termínem dodání.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Asi výnos zboží do patra
Ať moc zdlouhavé čekání na zboží 3 týdny a polštářky z gauče co byly v úložné prostoru byly zaspinene a na bílém povlaku nic moc
skvele jednani dodani dle dohody vse v poradku mohu doporucit kazdmu
dobu dodání,snadná kompletace
bYLA JSEM SPOKOJENA - PERFEKTNĚ ZABALENO.
MOC SOUČÁSTEK, ALE BEZ TOHO TO ASI NEJDE.
KOREKTNÍ JEDNÁNÍ. RYCHLOST
rychlost dodávky
rychlé a soiidní jednání
Jedná se o špatný výrobek, návod neni detailní.
Už měsíc čekám na dodání zboží
Objednáno v srpnu...nyní půlka října, objednávka stále nedoručena. Při opětovném kontaktovaní dodavatele nám je vždy pouze řečeno, že objednávka není na skladě a bude opět opožděna...Objednávku k dnešku ruším a jsme bez nábytku. Zde si objednávat už rozhodně nebudu, jsem velmi zklamaná a rozhodně obchod nedoporučuji.
S nabytkem jsem velice spokojena.
Zboží v pořádku
Vaši zaměstnanci v expedici, měli by používat brýle, záměna směrovaciho čísla udělá pěknou paseku, me sč.10800,váš zaměstnanec dal 10300.je my 70.let, a musela jsem přes celou Prahu, někde do polí do Balíkovny pro to
I přez to,že se uvádělo že zboží je skladem, ještě nedorazilo.
kvalita sedačka
nepřišla žádná faktura,
od řidiče dostal pouze návod na složení - tragický návod, malý dítě by to udělalo líp, chyběl montáž nožek, jiné množství šroubů
řidič požadoval 150 kč za odnošení 6 ks od auta k domu - 40 m po rovince
cena a rychlost dodání
Sed. souprava, velmi pěkná
rychlost
kratší dodací lhůta než slibovaná
žádný český návod, doprava
Vše maximální spokojenost s obchodem.
