vše jednání vstřícnost
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
avizaci, rychlost, řidiče především....komunikace, ochota, vstřícnost
Zabalení jednotlivých částí, návod, špatně sedící díly
Rychlost
Obouchane rohy u skříňky a vadný pant.
černý regál šíře 60 cm, pěkná cena, lehká montáž, nic nechybělo, dovezeno českou poštou, také bez problému.
dodáno rychle
při kompletaci-montáži jsem zjistila, že panty do budoucna asi moc nevydrží. Značka "bratři držme se". Na druhou stranu cena asi tomu odpovídá. Všichni si chtějí vydělat.
vše dle přání dorazilo,ochota řidiče,milé jednání,do hodiny zprovozněno.Slušná cena,výrobek vyhovuje.
Velmi spokojená
Zatím jsem zboží nedostal.
Nemohu hodnotit.
Urvany roh a praskle desky.
zabalené a nepoškozené zboží
docela strohý návod na sestavení zboží
Komunikace
Dobrá kvalita zboží
Přístup šoféra byl zde podruhé,a absolutní spokojenost!
Nevím zatím zboží není na skladě
Nic dobrá komunikace
Trochu složitá administrace.
Rychlost v dodání
Rychlost dodání
dobré stránky na internetu
Polské nekvalitní zboží, dlouhé dodací lhůty. Obchod při první expedici zaměnil zboží, takže jsme ve finále doma měli 6 týdnů krabici se špatným regálem (který navíc ani nešel sestavit, jednolo se jen o půlku regálu). Až po 5 urgencích (během 6 týdnů) si firma naplánovala trasu mým směrem (Praha) a dovezla správné zboží. Určitě nedoporučuji - přístě zvolím jiný e-shop. Nedoporučuji.
