ASI NEJHORŠÍ SPOLEČNOST, NA KTEROU JSEM TENTO ROK NARAZIL.
Dodání přes 3 měsíce a ještě ne kompletní !
Po půl roce stálě nemám finanční doklady ! ! ! !
Nikdo tam nic neví
Nekomunikují
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Zatím nemám co
Objednali jsme postel. Přišli jen čela postele. Nekomunikují ani po druhém emailu.
kvalita
Kvalitní zboží
Zjištění, že v delší straně není zapuštěná matka 8, ale 6. Naštěstí obchod s domácími potřeby je otevřený. Jinak naprostá spokojenost.
Komoda vypadá přesně jako na obrázku, podle návodu šla dobře složit, šuplíky lícují, nic nechybělo. Kvalita odpovídá ceně.
Rychlost dodání, ochota
Zboží přišlo poškozené a díry na spojovací materiál byli o 1 cm hozené, takže vůbec nic nesedělo. Tento obchod v žádném případě nedoporučuji.
cena,komunikace
Rychlost doručení
Nepochvalim nic není co chválit
Dlouhá doba doručení. Ve vybraný den kdy se to hodí měla být zásilka doručena nikdo nevolal nenapsal tak jsem zavolal a bylo oznámeno že bude do 5 ti dnu objednávka odeslána jen si říkám jak do 5ti dnu když bylo jasně stanoveno kdy mi to mají předat to je 13.11. Bohužel jiné dny mi nevyhovují tak si budu muset vzít dovolenou nebo nahradni volno MOC DĚKUJI !!!!!!!!!!!
rychlé vyřízení objeddnávky
Vlastní dopravu e-shopu
Uvádí u zboží, že je skladem. Bohužel tomu tak není a dodání je i 14dni
Postel krásná, za skvělou cenu. Dodání chvilku trvalo, ale byla jsem dopředu upozorněna
Zboží dosud nedarazilo,objednano 11.10 termin doručení1.11 omluva obchodu za nedodržení 5.11
Som spokojná ,
Komunikace,volba dodání.
Rychlost
Dlouhá dodací lhůta.
Bohužel nic, katastrofa
Pohovka úplně jinak vypadá, úplně jinak na fotce a jinak živě
