Kvalita pohovky. To v jakém stavu dorazila. Děravá latka, děravy vnitřek sedačky, po sestavení ihned odpadlo opěradlo, drží tam jen na malinkých hrebickach, takže ihned upadne. Neodpovídá absolutně popisu.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Precizně zabalené krabice.
vstřícnost
zatím ve stavu reklamace
doba dodání
nízká cena, kvalitně zabaleno
chyběl 1 díl k montáži
Doprava super
Kvalita sedačky nic moc .Sponky jsou vidět ...naznačení dírek pro vruty nikde na pantech .vše dodělej doma a zpracovaní také nic moc
Rychlé dodání, zboží přišlo v pořádku
Dodání v neděli.
Sedačka byla vlhká a koženka místy roztrhlá. Nedostatečný návod.
Rychlé dodání opravdu pěkný nábytek
Doprava. Ochotný řidič.
Chyběl návod na sestavení. Ne že by to nebylo jasné to sestavit, ale pro úplné leváky by špatný nebyl. :D
Rychlé vyřízení pěkné jednání při dopravě
Rychlé dodání, ochota řidiče a závozníka vynést mi sedačku do 4. patra
Bohužel jenom mailovou komunikaci a dovoz sedačky
Absolutní zklamání z kvality pohovky - celkové provedení, potah. Taťka s manželem montovali přes dvě hodiny, nohy museli přilepit mamutem, aby aspoň trochu držely, a jak říká taťka "Soudruhům z Polska (tam byla sedačka vyrobená) dávám maximálně čas do Vánoc", samozřejmě rozložení pohovky nikdo z nás raději nebude riskovat...
Ochota řidiče. Rychlost dodání. V pondělí objednáno v neděli dovezeno. Super na první nákup sedačky super. Sedačka dorazila úplně přesně taková jakou jsme si vybrali a nepoškozená. TokioIV
Dodání v pořádku, komunikace kvůli špatně zadanému telefonnímu číslu v pořádku. Řidič velice ochotný odnesl zboží domů, sestavení v pohodě. Sedačka je bez vad a bez problémů
závadné zboží, po reklamaci zasláno znovu závadné zboží
Asi nejhorší obchod s nábytkem, na který jsem narazila. Objednala jsem si dva kusy nábytku - konferenční stolek a policový regál se šuplíky. stolek dorazil dle očekávání, regál měl tři týdny zpoždění. Mimo to, návod je absolutně nepřehledný, ještě v polštině. Chyběli zde 4x dřevěné kolíky, sololak na spodní stranu šuplíku je dost nalomený a to ještě vůbec nemluvim o tom, jakým katastrofálním způsobem jsou zde vyvrtané díry na kolíky. Jsou asi tak hluboké, jako je cesta do pekel, takže když kolík vložíte dovnitř a pak se to snažíte pospojovat s protikusem tak se úplně zasune a nemá to na čem držet. Takže si nejdřív budu muset všechno přilepit, abych vůbec mohla začít nábytek sestavovat. Stolek jsem ještě nerozbalila, ale už ted se bojím, že to bude úplně stejná katastrofa. Za mě rozhodně nic nekupovat.
Komunikace
Objednáno 23.8.2020, doručeno 4.11.2020, vina výrobce
Naprostá spokojenost, vše vyřízeno rychle, zboží dodáno kompletní, popis na webu plně odpovídal skutečnosti
Nemám jedinou připomínku
Rychlost, kvalita zabalení zboží, doručení
