Hlavička stránky
Logo obchodu Sg-nábytek.cz

Sg-nábytek.cz

79 % spokojených zákazníků

3 755 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 27 124 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Kvalita pohovky. To v jakém stavu dorazila. Děravá latka, děravy vnitřek sedačky, po sestavení ihned odpadlo opěradlo, drží tam jen na malinkých hrebickach, takže ihned upadne. Neodpovídá absolutně popisu.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Precizně zabalené krabice.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

vstřícnost

zatím ve stavu reklamace

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

doba dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

nízká cena, kvalitně zabaleno

chyběl 1 díl k montáži

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Doprava super

Kvalita sedačky nic moc .Sponky jsou vidět ...naznačení dírek pro vruty nikde na pantech .vše dodělej doma a zpracovaní také nic moc

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání, zboží přišlo v pořádku

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Dodání v neděli.

Sedačka byla vlhká a koženka místy roztrhlá. Nedostatečný návod.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání opravdu pěkný nábytek

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Doprava. Ochotný řidič.

Chyběl návod na sestavení. Ne že by to nebylo jasné to sestavit, ale pro úplné leváky by špatný nebyl. :D

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Jirinaheverovapřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlé vyřízení pěkné jednání při dopravě

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Martina **************před 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání, ochota řidiče a závozníka vynést mi sedačku do 4. patra

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Bohužel jenom mailovou komunikaci a dovoz sedačky

Absolutní zklamání z kvality pohovky - celkové provedení, potah. Taťka s manželem montovali přes dvě hodiny, nohy museli přilepit mamutem, aby aspoň trochu držely, a jak říká taťka "Soudruhům z Polska (tam byla sedačka vyrobená) dávám maximálně čas do Vánoc", samozřejmě rozložení pohovky nikdo z nás raději nebude riskovat...

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Vít Fučíkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Ochota řidiče. Rychlost dodání. V pondělí objednáno v neděli dovezeno. Super na první nákup sedačky super. Sedačka dorazila úplně přesně taková jakou jsme si vybrali a nepoškozená. TokioIV

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Adélapřed 6 lety
Doporučuji obchod

Dodání v pořádku, komunikace kvůli špatně zadanému telefonnímu číslu v pořádku. Řidič velice ochotný odnesl zboží domů, sestavení v pohodě. Sedačka je bez vad a bez problémů

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

závadné zboží, po reklamaci zasláno znovu závadné zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Verča Pochylápřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Asi nejhorší obchod s nábytkem, na který jsem narazila. Objednala jsem si dva kusy nábytku - konferenční stolek a policový regál se šuplíky. stolek dorazil dle očekávání, regál měl tři týdny zpoždění. Mimo to, návod je absolutně nepřehledný, ještě v polštině. Chyběli zde 4x dřevěné kolíky, sololak na spodní stranu šuplíku je dost nalomený a to ještě vůbec nemluvim o tom, jakým katastrofálním způsobem jsou zde vyvrtané díry na kolíky. Jsou asi tak hluboké, jako je cesta do pekel, takže když kolík vložíte dovnitř a pak se to snažíte pospojovat s protikusem tak se úplně zasune a nemá to na čem držet. Takže si nejdřív budu muset všechno přilepit, abych vůbec mohla začít nábytek sestavovat. Stolek jsem ještě nerozbalila, ale už ted se bojím, že to bude úplně stejná katastrofa. Za mě rozhodně nic nekupovat.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
lenka cehelskápřed 6 lety
Doporučuji obchod, ale...

Komunikace

Objednáno 23.8.2020, doručeno 4.11.2020, vina výrobce

Nahlásit
Nahlásit recenzi
L. Karpjakovapřed 6 lety
Doporučuji obchod

Naprostá spokojenost, vše vyřízeno rychle, zboží dodáno kompletní, popis na webu plně odpovídal skutečnosti

Nemám jedinou připomínku

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Rychlost, kvalita zabalení zboží, doručení

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

DPD CZVlastní přeprava

Kontaktní údaje