Měla jsem objednanou skříň a komodu. Zboží mělo přijít na přelomu říjen - listopad, pak posunuli na polovinu listopadu, potom na konec listopadu. Dnes jsem jim psala asi třikrát, odpověď žádná. Tak po přečtení recenzí na tento obchod jsem objednávku stornovala a honem objednala jinde, jelikož mám už měsíc plný pokoj oblečení které nemám kam dát. Už nikdy více bych tu neobjednala, obchod zavřít. Nechápu kde vzali 80% spokojených zákazníků.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Kvalita ; odřený a praskla jedna hrana. Protože to mám daleko na poštu tak ho nevracím: bohužel, Možná jsem měla smůlu
Špatná komunikace se zákazníkem musel jsem se ozvat sám ,dvakrát odložený termín dodání, zrušil jsem obědnávku
Čas dodania
nekvalitní zboží bez výstupní kontroly problematická montáž
Rychlé jednání a kompletní neporušená zásilka.
objednávka na kterou jsem měsíc čekal byla stornována
Komunikace ze strany obchodu, nedodržení termínu, kvalita doručeného zboží, nemožnost vrácení zboží, protože je nepoškozené, jenom nekvalitní.
dobra cena vypada to hezky
trvá dodání, musela jsem si tam volat a overovat stav objednavky
Nedoručení sedačky.
Dlouhá čekací doba na zboží
po 14ti dnech objednávku bez udání důvodu stornovali
celkem průměrný obchod
chybělo mi 10 kusů dřevěných kolíků 8x35, což jsem neřešil protože to byla
snadná žáležitost
Zboží nedorazilo ani žádné další info
rychlost,kvalita
Zboží mělo přijít až do 20 dnů, tato doba už uplynula před 14 dni a zboží stále nedorazilo
Už zde nenakoupím a kvalitu nábytku nemůžu soudit když to ještě nemam
Celkem rychlé dodání
zatím mi zboží nedorazilo
Dodržení termínu dodání
Včas dodáno. Dobře se skládalo. Rám postele sedí, vše jak na fotkách. Zdravotní matraci jsem měla svoji a tak jsem podle rozměrů kupovala rám a rošt. A teď spím, jak v pohádce. Jsem spokojená.
