Rychlá objednávka...
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Nedodržení dohodnutého termínu dodání, posunutí o více než měsíc a to ještě bez záruky - odvolávají se na svého dodavatele - hrůza
Hajdalácké provedení . Fotky neodpovídají ani z 50% realitě .
vzorná komunikace
Celkem rychlé dodání. Ochotný a milý kurýr.
Zadna indormace o doruceni
Špatná komunikace
Zboží vůbec nedodáno. Termín již podruhé odsunuli, ale pokud bych se já sama nepídila po termínu dodání zboží, ani by nedali vědět. Už nikdy více.
Rychlost vyřízení. Dobré ceny.
Dosud nedodane zboží
Zatím nic ... zboží ještě nedorazilo
zboží nedorazilo!!!
nedodají zboží do vánoc
Ještě nemam co hodnotit
Dlouhá doba doručení
Polská kopie dánského nábytku, která je nekvalitní výrobou degradována na nábytek do dílny. Hrany zapatlané lepidlem, špatně opravené škrábance na deskách. TV stolek přišel s naraženou hranou. Na e-mail s reklamací prodejce nereaguje. Nedoporučuji.
Část sedací soupravy přišla poškozená,na vrácení odvezené reklamované
snad opravené části čekám již 3 týdny,mám zaplacenou sedačku,kterou nemohu používat,komunikace po emailu-stále stejná odpověď-ještě jsme nenaskladnili
Rychlé zpracování
Vše. Arogantní chování. Termín byl 2x přeložen.
A ještě musím dva týdny čekat na vrácení peněz. Hrůůůza
Rychlost dodání, perfektně zabalené
Zatím nic, nábytek objednán 4.11, chodí hromady emailů, potvrzení platem, systém píše, že je objednáno před 8 dny a nábytek nikde
rychlost,dodáno s předstihem
