Komunikace
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Sedačka je poškozena zatím mi ani ne doručili fakturu. Budu reklamovat.
Zboží přišlo dřív, než bylo uvedeno.
Zboží přišlo poškozené
Dlouhá doba doručení
Rychlost a spolehlivost doručení zasilky
rychlé dodání
kvalitní a bezpečné balení
dobrá cena
chyběly vruty B2(6cm dlouhé)
některé otvory byly navrtáně mimo osu sešroubování
spojit k sobě oba spodní díly bez měnší úpravy nebylo možné
návod by mohl mít více detaily ke složení ( vlastní fantazie a představivost to zachránila)
Rychlost dodání
Nabídka
Ceny
Tento eshop se zařazuje do smutné kategorie eshopů, které prodávají zboží které není skladem.
Na zboží skladem jsem čekala 5 týdnů, na e-shopů je uvedeno, že má obchod vlastní dopravu- zboží je ale doručováno Českou poštou.
dodávka bez dodacího listu a v dodávce tedy chyběly hned dvě dobírkou zaplacené židle! To co dodali nemá kvalitu, nelícuje, nesedí a ještě si to poskládat...!
Neinformovatelnost
Už podruhé odložení termínu doručení zboží. Nedoporučuji tento obchod!!
rychlost dodani a všechny služby
zboží došlo včas, dobře zabaleno, chválím
Rychlost dodání
Dlouhá dodací doba
Zatím není co. Zboží nedorazilo.přišel e-mail že přijde až v lednu. Dost velké zklamání
super cena a kvalita.
