skvěle zabalené proti nešetrné manipulaci dopravce
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
doba dodani,komunikace
na fdotkack vypadaji veci kvalitneji
Kvalitu,rychlost dodání :) Mám od nich komodu naprosto super a ted čekám na dodání postele ta by měla tento týden přijít......Komunikace taky super
Rychlost doručení.
Nedodání návodu na montáž.
- rychlost odeslání zboží
- výhodná cena
obchod vůbec nereagoval na mojí objednávku, tzn. neposlal potvrzení objednávky do emailu. .Týden se vůbec nic nedělo a pak sem musel urgovat
Rychlé dodání nábytku. Dorazil o 14 dní dříve než byl psal datum dodání.
Při montáži nábytku by díly měli do sebe krásně zapadnout ale bohužel u knihovny 3x3 nám díly do sebe lehce nezapadali. Museli jsme to skládat 3 osoby.
Dodaci lhuta
Snadná montáž. Bočnice na můj vkus moc nízko, přidal bych další otvory pro montáž.
Kvalita. Poškozené dva rohy, jeden pod látkou a druhý na boku.
Ochotu
prkýnko k šuplíku nebylo vůbec vyvrtané, jeden šroubek k ližinám měl hladkou hlavičku (byl k ničemu)nešlo s ním šroubovat. Vůbec zboží nekontrolujete před zabalením,kusy sice souhlasí,ale dva kusy (šroubek a část šuplíku) byla prakticky nanic musel jsem si poradit sám. Nejsem s takovým výrobkem spokojen.
Nemuzu že vyjadrit,kdyz zbozi jeste nedorazilo
Nemam zatim zadne vyjadreni e-mailom,v jakem stavu objednavka je,mozna lepsi komunikace se zákazníkom.
Rychlost dodání i ochrana proti poškození.
kvalitu
Širokou nabídku zboží,ale bohužel jen na internetovém fóru,
Realisticky nemají žádné zboží k odeslání
Čekat takovou dobu a stále se ničeho nedockat,to už mi přijde opravdu příliš, místo nabídky jiné alternativy tak radši samé odkládání doby dodání,smlouvu s dodavatelem bych teda zrušila když není schopný ani za více jak 3 měsíce dodat zboží, které mělo být při objednávce skladem!!
Rychlost, cena
Ceny
nekomunikace obchodu
Objednáno 21.10., dne 12.11. přišlo info s omluvou za zpoždění, že zboží bude dodáno do konce následujícího týdne, od té doby nic.
Objednávku tedy ruším...
Dobrý den,
konec týdne i několika dalších je pryč, bez jakékoli informace od vás, ... o zboží již tak nemám zájem a objednávku ruším.
Pokud bych se nějakým omylem pokusil u vás cokoli objednat, objednávku rovnou stornujte.
S pozdravem
Váš skorozákazník
______________________________________________________________
> Od: info@3dvo.cz
> Komu: xxx@centrum.cz
> Datum: 12.11.2020 20:56
> Předmět: Změna termínu dodání.
>
Dobrý den,
u Vámi objednaného zboží nám dodavatel posunul termín dodání k nám na sklad na konec příštího týdne. Omlouváme se za komplikace.
Kopii Vaší objednávky naleznete v příloze.
Ještě jednou se omlouváme za komplikace.
S pozdravem
Váš e-shop.
Ochotu
Úplně všechno, byla to radost nakupovat, to bych si přála všude
