Rychle vyřízení, dobrá kvalita zboží.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Jsou to kun*y
Zboží nebylo dodano ve slíbeném termínu.
Pěkný katalog
Zpětná vazba obchodu po obdržení objednávky. Obchod nezaslal potvrzeni o objednávce do mailu.
Dopravu , opravdu rychle dodání a moc milý pánové
trošku oštipané desky ale nic hrozdného
Chyběl veškerý spojovací materiál i plánek a části korpusu byly olámané. A potah vypadá použitě, ale pohovka měla být nová.
Rychlý nákup,doprava.
Neseděly spojovací šrouby,při otvírání ůložných prostor,moc těsné.Musely se dělat ůpravy.
Rychlost doručeni
Zboží dorazilo v naprostém pořádku a komunikace s dopravou proběhla na jedničku včetně donesení do bytu a smontování sedačky. Pan řidič byl naprosto profesionální, ochotný a milý. Více takových zaměstnanců !!!! Naprostá spokojenost.
komunikace, rychlost dodání,
rychlost dodání, komunikace s obchodem
rozvoz poštovní službou
dodáni
zboží,praskla věšáková deska a opačný díl botníku nesedělo to se zrcadlem,Chlapi,to museli celé předělat,tak aby to sedělo jak má být.Jsem zklamaná už nikdy více
Nevím kde zboží je a za jak dlouho přijede
Zatím přišla jen půlka objednávky. A zaplacená je celá už.
Od 1.11. stále nedoručeno, nevím co mám tedy hodnotit.....
Nic,stále zboží kdesi...a zda bude,podle recenzí v to nefoufam a o kvalitě také
Píšou, že obvykle skladem,což není pravda
objednala jsem stůl který mě velmi zklamal info je zavadějící to levný šunt jelikož jsou vánoce a stůl potřebuji jinak by šel ihned zpět a ještě nebyl celý v lesku jak se uvadí
Dovoz, montaz
Vzhled sedacky
Neodpovídá barva, výroba je odflaknuta- někde leze výplň
Při nákupu jsme nebyli upozorněni,že zboží není skladem.
