snaha sehnat zboží, které není skladem
problémy mezi obchodem a poštou, nedoručení zboží, stále čekám na vyřízení
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
snaha sehnat zboží, které není skladem
problémy mezi obchodem a poštou, nedoručení zboží, stále čekám na vyřízení
Komunikaci před prodejem, komunikaci s řidičem, který zboží dovezl
Strašná kvalita sedačky Etna II, budu odstupivat od smlouvy.
Rychlost dodání, zabalení zboží
Rychlé doručení, kvalita, příjemná cena.
Rychlost
Vše bylo připraveno dobře
Neplní termín dodání. Pokud bych se sám neozval, tak ze strany prodejce bez reakce.
Komunikaci, rychlost zaslání a příjemní zaměstnanci
Na obrázku jde vidět sedačka, která má polštáře a při doručení nám bylo oznámeno, že to není součástí balení.
V podstatě nic. Zboží deklarované na skladě nemají. Dlouhá doba dodání.
Vše. Vybíral jsem sedačky na skladě a po objednání mi bylo udělení, že nejsou a dodání min za měsíc.
Rychlý dovoz, příjemný personál, komunikace na 5*.
Nábytek je z Polska a nikde to nebylo na E shopu uvedeno, až jsme doma rozbalili
Kvalita. Opravdu hrůza.
Komunikace, rychlost, doprava i servis vše vynikající
Chybějící část spojovacího materiálu a nožičky.
Chválím rychlé dodání.
Skvělá komunikace s dodavatelem.
stránky
doba dodání, více než měsíc
rychlost dodání
objednána postel- kovová, bílá- ve svárech na několka místech loupání barvy, je vidět, že není stříkáno základovkou, ale hned vrchní, lak nedrží, nejhorší je lak na čele postele z pohledové strany- na mnoha místech loupání. Běžně bych ihned vrátila, ale postel nutně potřebujeme, opravíme si sami, ale bylo velké zklamání. Jinak postel krásně pevná, nevrže.
Doprava top.
Kreslo nema nozicky! Na zakaznicke lince neberou telefon. Na muj mail zadna odpoved. Co s nim? Mam vam udelat spatnou reklamu? Nedostala jsem fakturu!
slušnost a ochota pana řidiče
Rychlost vyřízení objednávky
Přistup operátorů