Křeslo Tokio,je pěkné bytelné..
Má však jednu vadu,není pro plnoštíhlé osoby, područky zabírají větší část sedací plochy... takže sedací plocha má pouze 45cm...!!nic pro větší zadnice!!!
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Křeslo Tokio,je pěkné bytelné..
Má však jednu vadu,není pro plnoštíhlé osoby, područky zabírají větší část sedací plochy... takže sedací plocha má pouze 45cm...!!nic pro větší zadnice!!!
Velmi milé a ochotné chování řidiče při dodání zboží
Provedení čalounění. Na tmavé látce,stříbrné sponky z sešívačky,které jsou dost vidět,jak na křesle,tak na podnožce.
Zboží nedorazilo.
Při objednání zboží byla uvedena lhůta 2 - 3 týdny. Zboží nedorazilo, prý možná za další 3 týdny. Když už se má objednávka zpozdit (vinou dodavatele), očekávala bych alespoň informativní e-mail.
výborně zabaleno k přepravě, objednané zboží dodané dokonale, žádné poškození a žádné chybějící díly a žádný chybějící materiál. Budeme objednávat další zboží.
vůbec nic, naprostá spokojenost.
Rychlost doručení
Kvalita nebyla úplně ideální. Místy bylo zboží poškozené.
Super rychlost, v dnešní době. A skvělý pan závozník.
Zboží stale nemam
Zbozi nemam
Rychlé dodání, kvalitní zboží
Rychlost
Zatím nic! Až mi postel přijde domů, ohodnotím znovu
Strašně dlouhá dodací lhůta, téměř měsíc! To je příšerné. Postel nutně potřebuji, spím od Vánoc na zemi, a ještě furt musím čekat skoro dva týdny.
Sedačka prišla poškodená. Písala som e-mail aby sme to nijak mohli vyriešiť ale nikto mi neodpovedal.
nic, protože zboží ještě nepřišlo
dlouhé dodací lhůty
Zboží přišlo velmi rychle a v dobrém stavu.
Návod by měl být v českém jazyce!
Přišlo jiné zboží než jsem si objednala
Zatím zboží nedorazilo
Zboží bylo skladem, po doručení zprávy musí být neskladneno.
Rychlou dopravu
Roztrhaný povlak na sedací matraci
Rychlé dodání
Pohovka přišla poškozená uražený roh roztržené čalounění a vůbec to nesedí jak má..dávala jsem reklamaci
Na netu píšou že je zboží skladem a po objednávce pošlou email že to bude měsíc trvat protože zboží není skladem. Pro mě je to drahý podvod
Zboží po 2 týdnech ještě nepřišlo