Hlavička stránky
Logo obchodu Sg-nábytek.cz

Sg-nábytek.cz

79 % spokojených zákazníků

3 746 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 27 131 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Velmi dobrá komunikace

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Vše, rád doporučím.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Vše proběhlo dle domluvy a dle mého přání. Musím pochválit řidiče, který mi pomohl sedačku vynést do patra. Komunikace s e-shopem super.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Doprava, rychlé jednání

výrobek byl velmi nekvalitní

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Bohužel doručení až po 20 dnech na 3 termín což není taková hrůza. Objednal jsem 3 Ks nábytku rohovou sedačku Paul, Rozkládací pohovka HEWLET a Křeslo HEWLET. Ani jeden kus nedorazil bez poškození a dokonce sedačka Paul nešla podle plánku poskládat . Hned po doručení max 30 min jsme volaly řidiči ten už nebral telefon vůbec nereagoval. Volal jsem do firmy že zboží dorazilo poškozené doporučily nafotit a poslat reklamaci. Po dvou dnech zatím ani nereagovaly na reklamaci a nábytek nám stojí uprostřed v pokoji nevíme co sním. Nejspíš asi podáme trestní oznámení podvodu a nahlásíme na obchodní inspekci. NEDOPORUČUJI NIC KUPOVAT !!!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Zadní stěna skříně je ze dvou dílů, které šířkou neodpovídají šířce dvou sekcí skříně a pri otevření skříně je na straně polic vidět mezera a zadní stena nedolehaa je skríni a bude se do ní vic prášit.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Naprosto všechno-objednavku jsme nakonec stornovali, díky bohu, po přečtení všech recenzí, komunikace s infolinkou otřesná, třikrát nedodrželi termín doručení, řidič se neráčel ani ozvat, že už nepřijede, když už bylo 10 večer...no prostě rozhodně NEDOPORUČUJI!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Rychlou dodávku a nepoškozené zboží.

Nedostal jsem žádnou fakturu proti zaplacení. Bylo mi řečeno že je faktura v balení ale nebyla.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

rozměr postele je 80 x 200 nevyhovující dílenské zpracování

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

dodání ještě nadošla

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Výběr sedaček

komunikace ...............dodání 20.1 , bylo pouze uvedeno při objednání ,ale víc se nikdo neozval .....

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

rychlost a ochotu

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Hezké zboží

Pokaždé špatné šuplíky, naživo to není jako na obrázku a pokaždé v balení něco chybělo

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

rychlost dodání ale hlavně cena

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

rychlost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Zboží stále nemám.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Doprava

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Termín dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

komunikace,balení,dodání

v popisu nebylo uvedeno, že se jedná o poškozené zboží - na hraně skříňky nevzhledná boule a povrchové poškození na 2 místech uražená dýha

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

komunikaci obchodu

při montáži došlo k poškození- příliš dlouhé vruty

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

DPD CZVlastní přeprava

Kontaktní údaje